Koronawirus karą za nienoszenie hidżabu. Chcesz dowodu? Przecież teraz maski noszą wszyscy

Rewelacji muzułmańskich „uczonych” ciąg dalszy. Houthi Ibrahim podczas kazania z początku kwietnia stwierdził, że koronawirus trawi Chiny i Zachód w związku ze sprzeciwem przeciwko noszeniu hidżabu w miejscach publicznych.

Mowa muzułmanina miała miejsce w Jemenie i została wyemitowana w tamtejszej telewizji Al-Eman. Zgodnie z myślą islamskiego autorytetu Allah skazał państwa zachodnie oraz Chiny i inne kraje azjatyckie na COVID-19, aby musieli oni nosić maski za karę, ponieważ zmuszali muzułmanki do łamania zasad ich religii i poruszania się bez zasłony twarzy w miejscach publicznych. Po płonnym przemówieniu uczony wraz ze zgromadzoną w świątyni publicznością śpiewał „Allah Akbar! Śmierć Ameryce! Śmierć Izraelowi! Przeklęci niech będą Żydzi! Zwycięstwo to Islam!”. 

-„Oni sprawili, że te kobiety odsłoniły swoje twarze, i przez to Bóg okrył ich twarze tymi maskami, które noszą zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Wszyscy chowają się za tymi maskami, ze strachu przed chorobą. To wszystko dlatego, że stali się aroganccy i zapomnieli o Allahu”- to tylko fragment przemowy Ibrahima.

W Jemenie pierwszy przypadek koronawirusa potwierdzono już 10 kwietnia. Jednak jak ma to miejsce w większości państw muzułmańskich, nie znamy dokładnych danych na temat rozprzestrzeniania się i śmiertelności z powodu COVID-19.

Źródło 1 
Źródło 2

SKOMENTUJ

9-2 =