Znana streamerka twierdzi, że Polacy powinni zostać zabici przez nazistów! Wybuchła awantura

Amerykańska streamerka Mewlies zszokowała opinię publiczną po tym, jak powiedziała, że Polacy powinni zostać zabici przez nazistów. Kobieta obserwowana jest na Twitchu przez 33 000 osób.

Amerykanka, kiedy tylko dostrzegła, że do streamu dołączyło wielu Polaków, postanowiła przywitać się słowami "Cześć, Polacy! Co tam u Was?". Nie wiadomo kiedy jej humor zmienił się o 180 stopni. W pewnym momencie z jej ust padła poniższa wiązanka:

"Poland f*cking s*cks p*nis. Get Poland f*ck out. wrecked by f*cking nazis Poland. Absolutely destroyed. Absolutely destroyed. And absolutely defeated. F*ck Poland".

Skąd taka agresja w stosunku do Polaków? Nie wiadomo, jednak internauci podejrzewają, iż kobietę rozwścieczył fakt, że inna osoba hostowała jej stream. 

Słowa Amerykanki wywołały błyskawiczny sprzeciw Polaków, którzy zaczęli nawoływać do zgłaszania konta Mewlies. W efekcie streamerka usunęła nagranie, jednak wciąż można znaleźć je w sieci.

Link do profilu Mewlies na Twitchu

Link do profilu Mewlies na Instagramie

SKOMENTUJ

7×3 =
R-Oghill 21.08.2019 Prawdziwa demokracja walki o wolność i równość. Należy tą osobę pokazywać jako wzór Ameryki i społeczeństwa tych że. Cudnie. Ta osoba myślała o wszystkich ludziach zamieszkujących nasz kraj. Chyba,że jest rasistką.
pawel 09.08.2019 A czym tu się przejmować, przecież już po wyglądzie widać, że to zero umysłowe, ma poważne problemy ze sobą, patologia na patologii.
ZDZICH 07.08.2019 JEDNA Z TYCH PIEKNYCH ZYDOWEK ?
Andy 06.08.2019 Bez kometarza
asd 05.08.2019 no masakra !
Dzidowiec 05.08.2019 Tępa strzała. Na jbzdy.net już nawolywali do zbanowania jej i setki osób jak nie tysiące to zrobiło.