[VIDEO] Była muzułmanka ostrzega Szwedów przed islamistami: „Stracicie kraj w ciągu 50 lat"

Mona Walter, pochodząca z Somalii 46-latka, postanowiła wiele lat temu odciąć się od Islamu.

Przez chwilę była ateistką, później została chrześcijanką. Widząc jak religia Islamu drastycznie zaczęła wpływać na Szwecję, postanowiła ostrzec Szwedów: "Przez wiele lat starałam się, by Szwedzi zrozumieli, jaki jest cel muzułmanów - przejąć wasz kraj. Pierwszą rzeczą, jaką zrobią, będzie żądanie sądów szariackich, tak jak w Wielkiej Brytanii".

Kobieta zaczęła wyrażać obawy dotyczące swojej obecnej ojczyzny oraz wzrastającego wpływu islamistów na prawo Szwecji: "Szwedzi są przekonani, że szwedzkie prawo zawsze będzie obowiązywać w ich kraju. Ale zapytaj dowolnego Anglika, czy 30 lat temu uwierzyłby, że Wielka Brytania będzie miała legalne sądy szariatu w 2019 roku. Nikt by nie pomyślał, że to możliwe. Jeśli Szwecja uzna sądy szariackie, muzułmanie wysuną nowe żądania, takie jak pozwolenie na rządzenie własnymi enklawami bez ingerencji szwedzkiego społeczeństwa. Ostatecznym celem jest, aby szariat rządził całą Szwecją".

Co więcej, Mona Walter uważa, że jeśli Szwecja w porę nie zacznie reagować, czyli np. repatriować muzułmanów, Islam przejmie cały kraj w ciągu najbliższych 50 lat.

Poniżej wywiad, w którym wyraziła swoje obawy:

SKOMENTUJ

4×7 =