Imigrant zgwałcił i poćwiartował nastoletnią Włoszkę. Drastyczne zdjęcia z mordu ujrzą światło dzienne?

Wuj zgwałconej i poćwiartowanej przez imigranta 18-latki, stawia włoskiemu rządowi ultimatum. Mężczyzna zagroził władzom, że jeśli nie zmienią one swojej polityki dotyczącej imigrantów i przyjmowania nowych łodzi z uchodźcami na pokładzie, to upublicznieni drastyczne materiały dowodowe, które zgromadzono w trakcie śledztwa.

Pamela Mastropietro to 18-latka, która została zgwałcona i zamordowana przez jednego z członków nigeryjskiego gangu, w mediach nazywanego „mafią kanibali”. Mężczyzna i jego pomocnik najpierw sprzedali dziewczynie trefną heroinę, a następnie dokonali mordu. Dla śledczych nie jest jasne, czy nastolatka żyła jeszcze w trakcie tortur. Jej zwłoki zostały rozczłonkowane i porzucone w dwóch walizkach na poboczu mało uczęszczanej drogi tuż za miastem Macerata.

Z uwagi na niezwykle bestialski charakter zbrodni, przesłuchania oraz proces odbywały się za zamkniętymi drzwiami. Wszystko z powodu materiału dowodowego w postaci zdjęć, które przedstawiały w jak okrutny i bestialski sposób obeszli się z ofiarą imigranci. W sprawie zapadł już wyrok, a sprawcę skazano na dożywocie.

O zdarzeniu znów zrobiło się głośno za sprawą wuja tragicznie zmarłej Włoszki. Krewny dziewczyny zagroził, że upubliczni zdjęcia zwłok Mastropietro, aby „przypomnieć władzom jak katastrofalne są skutki nielegalnej migracji”. Mężczyzna chciał w ten sposób wpłynąć na nowy rząd włoski. Posiadacz mrożących krew w żyłach fotografii stwierdził, że przekroczy tę granicę, jeśli władze ponownie zatwierdzą przybycie łodzi z imigrantami na pokładzie.

„Każdego dnia bombardowani jesteśmy płaczącymi obrazami barek wypełnionych migrantami, które lewica chciałaby przyjmować bez obawy o konsekwencje. Ta sama lewica, która milczała, gdy Pamela została zgwałcona i zamordowana z nieopisaną dzikością" – powiedział Marco Valerio Verni, czyli wujek zamordowanej 18-latki.

Mężczyzna powołuje się na fakt, iż Oseghale, który pozbawił dziewczynę życia, przybył do Włoch właśnie na pokładzie takiego statku.

(źródło)

SKOMENTUJ

3+1 =
Veneigo 13.09.2019 Wściekłe psy się usypia. Czy tylko mi się wydaje że powinno się przywrócić karę śmierci dla takich zwyrodnialców?
Ela Dabek 07.09.2019 tych zboczencow bylo wiecej !!!! Dziewczyna byla zabrana jak w lapance z ulicy !!!! Podczas cwiartowania jeszcze zyla !! Mieszkam stosunkowo blisko Macieraty i wiem co sie tam stalo i co mowia ludzie na ten temat !!! Nigdy wiecej pseudouchodzcow i nidgy wiecej psycholi z Afryki !!!! Stop dzialalnosci Sorowskich agentow ktorzy z ulotkami w dloni i super telefonami maja gotowe mapy jak dostac sie do Niemiec czy Francji a takze Angli!!! Moze wreszcie ktos powie STOP temu zydowskiemu psycholowi !!!
babajaga ))))) 07.09.2019 Najpierw uświadomcie sobie ,dlaczego fala uchodżców zalewa Europę ! To wina NATOwsko- Amerykanskiej terrorystki ,która wywołuje wojny ,pozbawia ludzi życia ,pracy i przyszłości . Ich miasta i domy przemienia w zgliszcza ,a swoje granice przed nimi zamyka . Ludzie w strachu uciekają ze swoich krajów .To Ameryka zgotowała los uciekinierom i całej Europie ! To Ameryka znalazła głupków ,którzy przyjmują uchodżców ,a nawet pomagają jej okupować kraje i prowadzić wojny !
Jolanta 06.09.2019 A jeden Polak poćwiartował nauczycielkę włoskiego. Wywalmy wszystkich Polaków w okolicach trzydziestki z kraju.
DŻEJjuDIiOŁ REALISTA 06.09.2019 Ci co piszą, że Włosi chcieli refjudżisów to kompletni ignoranci. Chcieli ich tak jak My chcemy. Ale jako, że motłoch ma do powiedzenia tyle co ryba na talerzu. To też gangsterskie rządy robią to co pryncypał zza kurtyny im każe. Aż mosiachowi się spodek latający potocznie zwany ufo na głowie krząta na lewo i prawo z zachwytu jak to zwierzątka spełniają jego chore ideologiczne zachcianki.
UK 05.09.2019 SMUTNE
Marcin 04.09.2019 Powinni Włosi zrobić małą noc oczyszczenia i po problemi
Andrew 04.09.2019 Chcieli " inżynierów " to mają, niech się z nimi teraz użerają.
Eomerr 04.09.2019 Wyrwać chwasta, wszystkich na materace i z powrotem do siebie
123 04.09.2019 Wlosi maja kanonierki. Kanonierki maja Phalanxy i Bushmastery. Jesli statki maja nielegali a nie maja pozwolenia na wejscie to kanonierki maja prawo uzyc Phalanxow i Bushmasterow...Proste.
Stanisław 04.09.2019 A co na to pani Dulkiewicz?