Brytyjczycy od teraz mogą strzelać do... Shamimy Begum, żony bojownika ISIS. Wizerunek 19-latki trafił na tarczę strzelecką

O Shamimie Begum było głośno, gdy błagała o zezwolenie na powrót do kraju. Okazuje się, że swoim wywiadem dla stacji SkyNews, dała Brytyjczykom kolejny powód do nienawiści.

Strzelnica Ultimate Airsoft Range w Wallasey słynie z tego, że na tarczach strzeleckich znajdują się wizerunki znanych osób, m.in. Donalda Trumpa, Margaret Thatcher czy  Osamy bin Ladena. Do "kolekcji" trafił również wizerunek znienawidzonej 19-latki.

Jak twierdzi rzecznik strzelnicy, wizerunki Begum trafiły na tarcze z uwagi na „rekordową liczbę zapytań” w tej sprawie złożonych przez klientów strzelnicy.

W wywiadzie z Victorią Derbyshire dla BBC2 wyjaśnił również, że "tarcze dostarczają ludziom wielu wrażeń i prowokują do dyskusji".

Z kolei Angela Eagle, posłanka z Wallasey twierdzi, iż "wykorzystywanie jako tarcz strzelniczych realnych ludzi nie jest w porządku i może być źle zinterpretowane. Nie zgadzam się na strzelanie do ludzi, którzy istnieją".

(źródło)

SKOMENTUJ

3+2 =
Pedzio 12.04.2019 Hahaha
Grzegorz Schetyna 12.04.2019 Co na to kodziarze, lgbt, Tusk i 40 euro rozbójnikòw? Przecież powinni dać jej w UK, rentę po mężu i nowe mieszkanie z podatków euro niewolników.