W Holandii muzułmańskie dzieci uczą się jak karać niewiernych! "Biczowanie, ukamienowanie, zabicie mieczem"

Najnowsze dziennikarskie śledztwo wykazało, że salafici zyskują coraz większą kontrolę nad edukacją islamskich dzieci. Młodzi muzułmanie w Holandii są uczeni, że niewierni zasługują na karę śmierci.

Badanie przeprowadzone przez NRC i Nieuwsuur wykazało, że islamskie dzieci od najmłodszych lat uczone są, że "lepiej pogratulować komuś zabójstwa niż życzyć wesołych świąt Bożego Narodzenia". Złożenie życzeń wyznawcom innych religii ma być bowiem "bardzo dużym grzechem".

W szkołach w meczetach wpaja się dzieciom, że nie są częścią holenderskiego społeczeństwa i muszą się od niego "odwrócić". Podkreśla się także, że mali wyznawcy islamu nie mogą ubierać się jak "niewierzący czy innowiercy". 

Salafici, postulujący powrót do "czystego islamu", z każdym rokiem rosną w siłę i mają coraz większy wpływ na najmłodsze pokolenia. Izba Reprezentantów, zaniepokojona sposobem nauczania w meczetach, wezwała salafitów do przedstawienia szczegółowych informacji na temat programu nauczania. Nie brakuje bowiem głosów, że kontrowersyjny, pozbawiony tolerancji sposób nauczania dzieci może nie tylko sprawić, iż nie będą się oni integrować z resztą holenderskiego społeczeństwa, ale również, że staną się podatni na radykalizację. 

W podręczniku, z którego korzystają różne meczety w Holandii, na jednej ze stron pojawia się pytanie: "Co Allah robi z wrogami islamu?", odpowiedź brzmi: "Allah obiecał ukarać ich w Ogniu Płomienia". Nauczyciele uczą także dzieci, że jeśli ktoś jest zbyt leniwy, żeby się modlić, to jest "hipokrytą" oraz "stanowi poważną formę zła i niebezpieczeństwa dla społeczeństwa".

"Każdy muzułmanin ma obowiązek nie lubić niewiernych. Nawet jeśli są blisko ciebie" - tłumaczy dzieciom Mohammed Youyou. Jednym ze sposobów na walkę z nimi ma być "bojkot". Muzułmanie nie mogą m.in. patrzeć czy rozmawiać np. z chrześcijanami.

NRC.nl podało, że w meczecie El Tawheed w Amsterdamie dzieci otrzymały pytanie wielokrotnego wyboru, dotyczące kary dla kogoś, kto angażuje się w "czarną magię". Odpowiedzi brzmią następująco: a) Biczowanie, b) ukamienowanie, c) zabicie mieczem. 

(źródło)

SKOMENTUJ

8-1 =
ggg 18.09.2019 ....a Frans Timmermans napisał, że "Islamiści detonują bomby w Europie, bo są dyskryminowani". I dalej...."Niestety, w ostatnich latach muzułmanie doświadczyli rosnącej mowy nienawiści i nietolerancji, a cała społeczność muzułmańska jest obwiniana za zbrodnie popełnione przez kilku. Jesteśmy teraz świadkami ohydnych ataków na muzułmanów w Europie i na całym świecie [...]. Jeśli jakakolwiek mniejszość jest zagrożona lub zaatakowana, fundamenty naszego społeczeństwa europejskiego również są zagrożone"
Daras 17.09.2019 Iscie zachodnia kultura, Europa