Ujawniono szokujące "taśmy Neumanna"! Ogromny skandal w polskiej polityce tuż przed wyborami

Na nieco ponad tydzień przed wyborami wybuchł kolejny skandal polityczny. W głównej roli: polityk PO Sławomir Neumann. Światło dzienne ujrzały jego taśmy, które wywołały lawinę komentarzy.

Taśmy zostały opublikowany w piątek rano przez TVP Info. Na nagraniach, które powstały pod koniec 2017 roku słyszymy m.in. jakie zdanie o wyborcach ma Neumann. "Na wybory idą głosować ludzie, którzy g***o się interesują. Nie wiedzą, kto jest. I będą widzieli w Polsce atakowanych niepisowskich prezydentów z aktami oskarżenia" - powiedział do działaczy lokalnej Platformy Obywatelskiej z Tczewa.

Wzburzenie w mediach wywołały także jego słowa o mieszkańcach Tczewa.

"Rzygam tym Tczewem. Słowo honoru ci daję, rzygam Tczewem [...] Dlatego, mówiąc szczerze, nie chcę zajmować się Tczewem, bo tam są same p***by, naprawdę".

"Sąd to może wypierd**ić w kosmos, może to prowadzić trzy lata [...] Akty oskarżenia będzie miało, moim zdaniem, 60-70 proc. prezydentów miast. Na nikim to nie będzie robiło wrażenia [...] Nasz elektorat, ten antypisowski, uzna, że to jest k***a atak PiS-u, żeby go zabić. I pójdą jeszcze bardziej na niego"– mówił odnosząc się do działalności prezydenta Tczewa, Mirosława Pobłockiego (CBA sprawdzało jego działalność w sprawie sprzedaży gruntów).

Polityk wspomniał również o prezydencie Adamowiczu. "Jedynym gościem jest Adamowicz, który ma absolutnie mega twarde rzeczy, które mogłyby go wyprowadzić w kajdankach" - wyznał. 

Neumann ujawnił także, jak wygląda "gra" w PO. „Pamiętaj: jedna zasada jest dla mnie święta, k***a. Naucz się tego, jak będziesz o czymkolwiek rozmawiał. Jak będziesz w Platformie, będę cię bronił, k***a, jak niepodległości. Jak wyjdziesz z Platformy, to masz problem”.

Polityk powiedział także, co tak naprawdę myśli o Komitecie Obrony Demokracji (KOD). Trzeba przyznać, że nie przebierał w słowach. 

"Nie ma KOD-u, KOD jest niczym. [...] KOD-ziarze to nie jest żadna siła.  Oni będą świetni wiesz do czego? Żeby brać komórki i filmować (…). Do tego się nadają, nic innego, naprawdę" - tłumaczył. 

Jak do wycieku rozmowy odniósł się główny zainteresowany? W rozmowie z Onetem wytłumaczył się ze swoich słów, atakując przy okazji rządzących. "Jedyne, czego tutaj żałuję, to tego, że tyle przeklinam. To jest nielegalne nagranie prywatnej rozmowy, na której opisuję, jak PiS wykorzystuje służby do walki z opozycją" - powiedział. 

(źródło)

 

Czy taśmy Neumanna wpłyną na wynik wyborów?

Tak
Nie
Trudno powiedzieć

Liczba głosujących: 465

Tak - 52%

Nie - 37%

Trudno powiedzieć - 11%

SKOMENTUJ

2×2 =
Sławek 08.10.2019 Brakuje słów by określić tego typu człowieka
Witold 06.10.2019 Nic dodać nic ująć mamy potwierdzenie czym jest platwormiana mafia to jeszcze na cztery lata dopuścić ich do koryta to z Polski zostają zgloszcza
Rit 05.10.2019 Do pierdla i zlicytować majątek kolesi też łącznie z Rudym
Apoloniusz 05.10.2019 A kto to musi zatwierdzić, pierwszy sekretarz PZPR?
Apoloniusz 05.10.2019 Nie wpłyną na wynik wyborów, bo POstkomunisci i tak są skończeni.
ara 04.10.2019 no i co? coś dziwnego powiedział ? sama prawda!!! A co mówią PISOWCY ?? SIEJĄ SIĘ Z KAŻDEGO polaka że go rucha....bo sami kradną miliony a emerytowi dadzą 20 zł podwyżki!!!
mor 04.10.2019 Hej i nic więcej może ktoś się kiedyś za to weżmi
Panbuk 04.10.2019 Podgrzewany kotlet, żeby przykryć aferę Banasia
Panbuk 04.10.2019 Taśmy z 2017roku są dla was sensacją,a z miską ryżu pinokia i dwoma wieżami Jarozbawcy są dużo ciekawsze