Tureccy kibice grozili śmiercią polskiej siatkarce!

Tureccy internauci wysyłali do polskiej siatkarki Malwina Smarzek-Godek pogróżki i życzenia śmierci. Rozwścieczył ich niewinny żart...

Burzę rozpętało zdjęcie udostępnione na Instagramie przez Kabaret Neo-Nówka, w którym nawiązali do bitwy pod Wiedniem z 1683 roku (którą wygrały wojska Jana III Sobieskiego). Zdjęcie podała dalej m.in. Malwina Smarzek-Godek.

Kabareciarze przeprosili już za ten "niefortunny wpis", jednak wiele to nie pomogło - fali hejtu nie dało się już zatrzymać. 

"Otrzymywałam za pomocą mediów społecznościowych wiele wiadomości od Turków. W tym także takie, że chcą mnie zabić. Pisali, że wybuchnę. Po prostu życzyli mi śmierci [...] Tacy są ci tureccy fani, do nich to nie dociera. W internecie są strasznie agresywni. Turcja z tego słynie i ci kibice tak reagują, gdy się w ten sposób zażartuje. My nic złego przecież nie chciałyśmy" - powiedziała polska siatkarka. 

(źródło)

SKOMENTUJ

6+9 =
Słowacki. 21.09.2019 Nie mogę tego czytać. Co drugi to analfabeta.
Krzychu 10.09.2019 Na oglądanie gniota wegi, szkoda czasu i oka.
Maciej 10.09.2019 Skarga do cefuTuteckie hamsywo neonówka niech hamuje pięta nglas iść sptawe
Tomek 10.09.2019 Chamowacu Turcy skarga do cefu nagłaśniać sptswe
Kibic 09.09.2019 Polska powinna po tym wszystkim wystąpić w finale wygrać z turcjom gratisowo
345 09.09.2019 Nie przepraszam za Wieden. A turasom jak nie pasuje to noech jada do Reichu kebsy robic.
Wojtek 09.09.2019 Kaberaciarze powrócili do żartów politycznie poprawnych tj z kościoła katolickiego. Ale odważni. Niestety wszyscy artyści to prostytutki jak śpiewał Kazik