Tragiczny finał wesela w Indiach. Niemowlę zgwałcone przez kuzyna nie przeżyło napaści

Do zdarzenia doszło 16 lutego w Daudnagar, podczas imprezy zorganizowanej po ceremonii zaślubin członków tamtejszej społeczności. 30-letni krewny korzystając z zamieszania i naiwności rodziców, zgwałcił 4-miesięczną kuzynkę. Wskutek odniesionych w trakcie napaści obrażeń dziecko zmarło.

Rodzice ofiary, wraz z żywą jeszcze wtedy, maleńką córeczką przybyli do miejscowości chcąc uczestniczyć w ślubie krewnego i jego wybranki. W trakcie imprezy weselnej 30-letni kuzyn zaproponował parze, iż pobawi się z dziewczynką. Inicjatywa Hindusa nie wzbudziła w nich podejrzliwości, znali mężczyznę od wielu lat, dlatego przystali na jego propozycję.

Wkrótce mężczyzna niezauważony przez rodziców i resztę weselnej świty zniknął z pola widzenia opiekunów dziecka.

Po dwóch godzinach rodzice wyraźnie zaczęli niepokoić się o dobro córki, ponieważ nigdzie w pobliżu nie było ani 30-latka, ani maleństwa. Wraz z pozostałymi członkami rodziny i mieszkańcami wsi obecnymi na ceremonii, rozpoczęli poszukiwania.

Niedługo po tym dziewczynkę oraz kuzyna, pod którego opieką się znajdowała, znaleziono razem. Leżeli obok siebie na ziemi, z tym że dziecko było nieprzytomne. Rodzice natychmiast zabrali niemowlę do szpitala, jednak było już za późno i pomimo interwencji lekarzy 4-miesięczna ofiara zmarła. W ciągu najbliższych dni ciało ofiary pedofila ma zostać poddane sekcji zwłok.

Ojciec dziecka wniósł już do sądu oskarżenie w związku z porwaniem, gwałtem i zabójstwem córki.

Mężczyzna, który skrzywdził dziecko korzystając z zamieszania, miał zbiec z miejsca zdarzenia, jednak funkcjonariusze policji zatrzymali go na następny dzień.

(źródło)

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

1×3 =