Kontrowersyjna drag queen z wizytą w szkole. Rodzice są oburzeni - wystąpiła dla 4-latków

Jeden ze szkockich posłów postanowił skończyć z uskarżaniem się rodziców na homofobię, zapraszając do szkoły Drag queen. Reprezentant LGBT czytał dzieciom.

Nietypowy recital miał miejsce w Glencoates w Paisley. Na zajęciach obecne były dzieci w wieku 4 lat. Rodzice maluchów wcześniej nie zostali poinformowani o planowanych, niecodziennych prelekcjach. Nie mieli zatem szansy na wyrażenie ewentualnego sprzeciwu. Zdaniem większości opiekunów, pomysł spotkania z cyklu „Drag queen czyta dzieciom” był oburzający.

Mocno wymalowany i skąpo ubrany mężczyzna, który odwiedził placówkę, w Internecie widnieje, jako „Flowjobqueen”, a jego media społecznościowe są pełne zdjęć, na których symuluje czynności seksualne.

Co ciekawe zatroskani rodzice zostali zaatakowani przez przedstawicieli władz. Poseł Mhari Black stwierdziła:

-„Po prostu wiecie, że ludzie pokazujący wściekłość, na wieść, że drag queen czyta książkę w szkole, to także ludzie, którzy biegną, by kupić swoim dzieciom najnowszy Grand Theft Auto w dniu premiery” - powiedziała. 

Przedstawiciele szkockiej organizacji broniącej praw dzieci stanęli po stronie zatroskanych rodziców. Zdaniem ich ekspertów narażanie dzieci na spotkanie z mężczyzną pracującym w nocnych klubach i prezentującym treści dla dorosłych jest nieodpowiednie dla ich psychiki.

Rodzice 4-latków w obronie własnej reakcji pytają, czy inni przedstawiciele opinii społecznej „chcieliby, aby striptizerka albo gwiazda porno miała wpływ na ich dzieci?”

(źródło)

INSTAGRAM drag queen

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

7-4 =