Tomasz Raczek porównał księży do Hitlera?! Szokująca grafika wywołała lawinę komentarzy

Tomasz Raczek słynie z ciętego języka i zabierania głosu nie tylko w przypadku tematów związanych z jego branżą. Publicysta kilka dni temu zszokował internautów po tym, jak udostępnił na Twitterze kontrowersyjną grafikę. 

Czarno-biała grafika jednoznacznie przedstawia Adolfa Hitlera oraz postać z koloratką. Raczek podpisał ją następującymi słowami: "Proj. Anna Król. Widzę to co teraz czuję." Co ciekawe, Raczek pomylił nazwisko artystki - autorka nazywa się Anna Bąk. 

Wpis krytyka filmowego wywołał lawinę komentarzy. "Prowokuj, a potem krzycz, że nienawiść. Odrażające i podłe", "Sugerowanie, iż ksiądz jest jak hitler zasługuje na proces! Powinien Pan ponieść konsekwencje tego wpisu. To podżeganie do kolejnych napadów na księży", "A jeśli ktoś zrobi wersję tęczową to będzie Pan oburzony? Słabe bardzo" - czytamy w komentarzach. 

Raczek nie miał sobie jednak nic do zarzucenia, co potwierdził w dyskusji, w którą wdał się z internautami. Jedna z kobiet zapytała "I co to wnosi dobrego?", na co publicysta odpisał "Osłabia agresora".

(źródło: Twitter)

SKOMENTUJ

4+8 =
Pawel 07.08.2019 Troszkę się pan zagalopował. Ale nie oszukujemy się, że wszyscy księża są przykładni. Większość to tacy sami zwyrodnialy jak Hitler. Bo czym się różni gwałcenie i molestowanie dzieci od ich zamordowania.zlo jest jedno ale ma wiele odslon.
Slawomir 06.08.2019 W sumie, ma rację o tyle, że KK rzeczywiście jest, czy może był jak reżim autorytarny. A Pan Poziomka, sugerujący, że to się nadaje na proces, niech lepiej skupi się na przykładach profanowania symboli narodowych przez LGBTF(x)CTHJW, bo to dopiero nadaje się pod sąd. Tak czy inaczej, zgadzam się z tym, że to jest deptanie wartości ludzi wierzących.