Tego jeszcze nie grali! [VIDEO] Imigrant "ubogacił" kolejne miasto, urządzając sobie z torów ścieżkę rowerową

Do nietypowego zdarzenia doszło 14 września około godziny 9:15 przy Avenue de Verdun w Villeneuve-la-Garenne. Imigrant postanowił ubogacić miasto i mieszkańców, prezentując nowy styl jazdy na rowerze. 

Mężczyzna nie zważając na przepisy ruchu drogowego, wjechał rowerem na torowisko i sunął pasmem zieleni. Całe zdarzenie zostało nagrane prawdopodobnie przez motorniczego lub zostało zarejestrowane przez kamery zainstalowane w pojeździe. 

Osoba kierująca nadjeżdżającym tramwajem błyskawicznie użyła sygnału dźwiękowego, aby ostrzec rowerzystę. Ten jednak nic sobie z tego nie zrobił i spokojnie kontynuował jazdę. Po kilkunastu sekundach motorniczy zatrzymał pojazd, aby uniknąć niebezpiecznego zderzenia.

W tym momencie widzimy jak rowerzysta zsiada z dwukołowca i rusza w kierunku tramwaju. Ze wściekłością w oczach zaczyna krzyczeć i wymachiwać rękami. Agresor nie poprzestał jednak tylko na tym - chwilę później rzucił się na pojazd, ale jedyne co mógł zrobić, to zniszczyć wycieraczki. 

Skąd taki atak furii? Mężczyzna zdenerwował się, gdyż odmówiono mu wstępu z rowerem do tramwaju. Informacja ta rozwścieczyła go do tego stopnia, że poprzysiągł zemstę. 

Zobaczcie nagranie.

(źródło)

SKOMENTUJ

5-3 =
Gule 27.09.2019 A widział ktoś w Afryce asfaltowe drogi. Powrót do korzeni. Jedzie pastuch do kóz a tu trąbka się odzywa.