Szokujące nagranie z Gdańska. Mężczyźni oddali się miłosnym igraszkom w centrum miasta, wszystko nagrał obecny tam turysta

Marsze, parady równości, "Drag queen czyta dzieciom", to nie koniec wydarzeń związanych z "Miesiącem Dumy" LGBT, o których było głośno. Jak podano na Twitterze, świąteczny nastrój udzielił się w Gdańsku parze gejów. Mężczyźni postanowili współżyć na oczach przechodniów, w biały dzień. Nie wiadomo jednak czy byli to rodowici gdańszczanie, czy turyści. 

Homoseksualiści podczas miłosnych igraszek zostali nagrani przez przechodzącego ulicą turystę. Nagranie bardzo szybko przedostało się do sieci. Bohaterzy video nie bacząc na innych ludzi, bez skrępowania współżyli w taki sposób, że ciężko było ich nie zauważyć. Zbliżenie to prawdopodobnie nie było efektem pijackich wyczynów, gdyż wszystko działo się w centrum miasta w środku dnia.

Do zdarzenia doszło na ulicy Kaletniczej, nieopodal chętnie odwiedzanej przez rodziców z dziećmi lodziarni "Niebieskie Migdały". Mężczyźni kiedy spostrzegli, że są nagrywani bez pośpiechu oddalili się z miejsca zdarzenia. Kochankowie nie próbowali zasłonić twarzy.

Póki co nie wiadomo, czy sprawą mają zamiar zająć się służby porządkowe. 

Czy było to po prostu miłosne uniesienie, czy kolejna z kontrowersyjnych akcji dowiemy się zapewne w przyszłości.

Źródło: https://twitter.com/prawypopulista/status/1147805140663115777

Aktualizacja: nagranie zostało usunięte. 

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

5+5 =