Szokujące nagranie uczestniczki Euroweeku! Czy doszło do molestowania?

Nie milkną echa po publikacji niepokojących zdjęć z obozu dla młodzieży. Internet obiegło szokujące nagranie, na którym młoda dziewczyna broni "Euroweeku" jednocześnie przyznając, że jeden z wolontariuszów wysyłał jej małoletniej koleżance zdjęcia przedstawiające go w sytuacji intymnej. 

Nastolatka nagrała filmik w obronie "Euroweeku", sugerując m.in.,  że komentarz o zostawieniu otwartego okna dla jednego z mentorów nie miał podtekstu seksualnego. "Odwołując się do tego komentarza: „zostawię okno otwarte”, to nie ma żadnego podtekstu seksualnego. To jest jedynie przyjacielska propozycja, żeby po prostu się móc pożegnać, żeby posiedzieć sobie tę ostatnią noc z tym wolontariuszem" - dodała.

Dziewczyna osiągnęła jednak odwrotny efekt od zamierzonego. W drugiej części nagrania opowiedziała o... masturbującym się wolontariuszu programu „Euroweek”.

O całej sprawie poinformował m.in. radny PiS Dariusz Matecki. Zobaczcie sami:

Kontrowersyjne zdjęcia i więcej informacji na temat obozu znajdziecie pod linkiem: http://mocnefakty.com/informacje/p,maloletnie-polki-w-objeciach-sniadych-doroslych-kontrowersyjne-zdjecia-z-obozu-euroweek.html

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

8+3 =