Nowe szokujące fakty w sprawie ataku imigranta na matkę z dzieckiem. Uznawano go za wzór znakomicie zintegrowanego imigranta!

Docierają do nas nowe, szokujące fakty w sprawie ataku, do którego doszło we wtorek we Frankfurcie nad Menem. 40-letni imigrant z Erytrei na dworcu wepchnął matkę wraz z dzieckiem wprost pod nadjeżdżający pociąg. Wskutek działania mężczyzny 8-latek zginął na miejscu. W toku śledztwa okazało się, że mężczyzna w chwili ataku był od kilku dni poszukiwany przez organy ściągania.

Do ataku doszło około godziny 10.00. Mężczyzna, zanim rzucił się do ataku na matkę z dzieckiem, usiłował wepchnąć na tory także innych ludzi przebywających na dworcu, te jednak zdążyły zareagować i obroniły się przed mordercą.

Przedstawiciele niemieckiej Policji Federalnej twierdzą, iż przed incydentem mężczyzna ten był przykładnym obywatelem, a pierwsze zgłoszenie o tym, że sprawia problemy otrzymali od sąsiadujących z nim ludzi. Służby tłumaczą się tym, że nie wzbudzał ich podejrzeń, ponieważ "miał stałą pracę i uchodził za świetnie zintegrowanego". Posiadał także pozwolenie na pobyt oraz pozytywnie rozpatrzony wniosek o udzielenie azylu w Szwajcarii. Co więcej, szwajcarskie organy azylowe miały go nawet wymieniać jako wzór do naśladowania.

Mimo iż ofiary nie znały swojego sprawcy, policji 40-latek znany był doskonale. Imigrant był od kilku dni poszukiwany przez niemieckie służby, po tym jak groził nożem swojej sąsiadce. Co więcej, przed wyjazdem do Niemiec miał więzić w domu żonę i trójkę dzieci, za co był ścigany przez szwajcarskich funkcjonariuszy.

Opinia władz na temat „dworcowego mordercy” zdecydowanie godzi w wiarygodność zapewnień władz Niemiec o słuszności polityki otwartych ramion oraz efektywności programów mających służyć integracji bliskowschodnich "ubogacaczy kulturowych". Nic więc dziwnego, że niemieccy obywatele nie czują się bezpiecznie we własnym kraju.

(źródło)

 

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

6+1 =

Opinie użytkowników

kl 05.08.2019 zrobcie cos z tym dzyndzlem mrugajacym po lewej stronie na dole bo niebawem bedziecie mieli 0 (zero) czytelnikow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1111
Juzek 01.08.2019 Haha ha brawo