Nowe szokujące fakty w sprawie ataku imigranta na matkę z dzieckiem. Uznawano go za wzór znakomicie zintegrowanego imigranta!

Docierają do nas nowe, szokujące fakty w sprawie ataku, do którego doszło we wtorek we Frankfurcie nad Menem. 40-letni imigrant z Erytrei na dworcu wepchnął matkę wraz z dzieckiem wprost pod nadjeżdżający pociąg. Wskutek działania mężczyzny 8-latek zginął na miejscu. W toku śledztwa okazało się, że mężczyzna w chwili ataku był od kilku dni poszukiwany przez organy ściągania.

Do ataku doszło około godziny 10.00. Mężczyzna, zanim rzucił się do ataku na matkę z dzieckiem, usiłował wepchnąć na tory także innych ludzi przebywających na dworcu, te jednak zdążyły zareagować i obroniły się przed mordercą.

Przedstawiciele niemieckiej Policji Federalnej twierdzą, iż przed incydentem mężczyzna ten był przykładnym obywatelem, a pierwsze zgłoszenie o tym, że sprawia problemy otrzymali od sąsiadujących z nim ludzi. Służby tłumaczą się tym, że nie wzbudzał ich podejrzeń, ponieważ "miał stałą pracę i uchodził za świetnie zintegrowanego". Posiadał także pozwolenie na pobyt oraz pozytywnie rozpatrzony wniosek o udzielenie azylu w Szwajcarii. Co więcej, szwajcarskie organy azylowe miały go nawet wymieniać jako wzór do naśladowania.

Mimo iż ofiary nie znały swojego sprawcy, policji 40-latek znany był doskonale. Imigrant był od kilku dni poszukiwany przez niemieckie służby, po tym jak groził nożem swojej sąsiadce. Co więcej, przed wyjazdem do Niemiec miał więzić w domu żonę i trójkę dzieci, za co był ścigany przez szwajcarskich funkcjonariuszy.

Opinia władz na temat „dworcowego mordercy” zdecydowanie godzi w wiarygodność zapewnień władz Niemiec o słuszności polityki otwartych ramion oraz efektywności programów mających służyć integracji bliskowschodnich "ubogacaczy kulturowych". Nic więc dziwnego, że niemieccy obywatele nie czują się bezpiecznie we własnym kraju.

(źródło)

 

Źródło

SKOMENTUJ

7-1 =
kl 05.08.2019 zrobcie cos z tym dzyndzlem mrugajacym po lewej stronie na dole bo niebawem bedziecie mieli 0 (zero) czytelnikow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1111
Juzek 01.08.2019 Haha ha brawo