Środowisko LGBT niszczy kolejnego sportowca. Zniszczyło mu karierę, a teraz chce pozbawić go pieniędzy

Israel Folau to była gwiazda sportu. Piłkarz rugby nie miał zamiaru kończyć na razie swojej kariery, jednak po tym, jak wypowiedział się w niepochlebny sposób o homoseksualistach, został wydalony z drużyny. Okazało się jednak, że dla przedstawicieli środowisk LGBT, to zdecydowanie za mało. Za karę postanowili zając się również jego majątkiem.

Zacznijmy od początku...

Władze Rugby Australia podjęły decyzję o wyrzuceniu Folau z drużyny po tym, jak przed świętami Wielkanocnymi, na swoim Instagramie zamieścił post o następującej treści:

"Pijacy, homoseksualiści, cudzołożnicy, kłamcy, złodzieje, ateiści, bałwochwalcy. Piekło czeka na was. Pokutujcie! Tylko Jezus może was zbawić".

Zawodnik ten to praktykujący i bardzo mocno wierzący chrześcijanin. Dlatego zapewne, mimo groźby kary nie pożałował i nie cofnął swoich słów, czego efektem było wydalenie z drużyny. Mimo że był on obiecującym zawodnikiem, którego kariera dopiero nabierała tempa, po tym feralnym wpisie wszystkie jego osiągnięcia poszły na marne.

Walka o sprawiedliwość, przegrana na starcie...

Mężczyzna wielokrotnie nazywał decyzję bezprawną i godzącą w jego poglądy religijne, dlatego chciał zmierzyć się z władzami klubu oraz przeciwnikami z "drużyny LGBT" w sądzie. Fundusze na proces próbował zebrać od swoich fanów w trakcie zbiórki internetowej. Ruch ten nie pozostał niezauważony przez organizacje LGBT, której to członkowie po raz kolejny postanowili zaszkodzić Israelowi.

Pod ich naciskami platforma "GoFunMe", pod hasłem walki z nietolerancją, postanowiła odebrać sportowcowi wszystkie zebrane dotychczas fundusze i zwrócić je na konto darczyńców.

Takie rzeczy nie tylko w Australii...

Tragedia młodego zawodnika rugby do złudzenia przypomina głośną i powracającą w mediach sprawę Zofii Klepackiej, która również ucierpiała z powodu swoich poglądów. Zarówno polska olimpijka, jak i były już członek australijskiego zespołu ponieśli realne konsekwencje zawodowe oraz finansowe.

W czasach "wolności słowa", środowiska LGBT i ich lewicowi przyjaciele mają na tyle mocną pozycję, że coraz częściej mogą czuć się bezkarni...

(źródło)

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

5-2 =

Opinie użytkowników

Igor 30.06.2019 Tolerancja LGBT. Jak widać tolerują tylko siebie
Adam 30.06.2019 Szumar55 ale jest mowa nienawiści do katolików i to jest git...
123 28.06.2019 Ale upadek ich bliski i koniec zalosny...
Artur 28.06.2019 W Polsce też gramy w rugby. Niech wyśle propozycję i zapraszamy.
Ellie 27.06.2019 A co mają jego poglądy do umiejętności sportowych?? Chociaż rzeczywiście ten cytat świadczy o tym że facet ma coś pod kopula
Gregor 27.06.2019 Lgbt=głupota chcą żeby szanować ich A sami innych nie szanują.ani ich poglądów
szumar55 27.06.2019 i świetnie, w normalnym świecie nie ma miejsca na poszytą pseudo katolicyzmem nienawiść wobec innych
Bobofrut 26.06.2019 Tęcza nienawiści