Skandaliczne oszczerstwa w rosyjskiej telewizji: "To Polska zaczęła II wojnę światową!" [VIDEO]

Przedwczoraj obchodziliśmy 80. rocznicę wybuchu II wojny światowej. Wojny, która zniszczyła setki polskich miast, która pochłonęła miliony ofiar. Niestety są na świecie osoby, które chcą zakłamać historię, zrzucając winę na Polaków... 

W rosyjskiej stacji "Роисся24" ukazał się skandaliczny materiał, który sugeruje, że to Polacy ponoszą odpowiedzialność za wybuch wojny. "W ostatnim czasie Polska nazywa siebie główną ofiarą II Wojny Światowej. Ale czy nie było tak, że była agresorem, który rozpoczął wojnę, ale się przeliczył?" - padło z ust dziennikarza.

Przypomnijmy, że na obchody nie zaproszono Putina, co spotkało się z falą krytyki. Rosjanie nie kryją oburzenia i oskarżają polski rząd o "obrażanie pamięci o ponad 600 tys. żołnierzy i oficerów, którzy zginęli wyzwalając Polskę spod okupacji, ratując Polaków przed eksterminacją". 

SKOMENTUJ

1×3 =
sąsiad Pudziana 04.09.2019 Nie zwarzajcie na to!!! Prowokacje są dla prostych ludzi. a Wy chyba nimi nie jesteście. PIS tez sieje propagandę. A kto mieczem wojuje od miecza ginie. Nie czytajcie i skasujcie. Niech oni się kłócą i niech oni się biją.
Kazimierz 04.09.2019 To jest Rosja
Jarek. 04.09.2019 Witam co trzeba miec w bani by takie rzeczy gadac w telewizji do ciemnego narodu rosyjskiego ta cala rosja to sciema wszystko narod ktory nie posiada wlasnego rozumu. Tylko wojsko i gaz i rope
Kiel 04.09.2019 Autorów na Sybir w celu resocjalizacji