Różal ostro o karcie LGBT+. Ta wypowiedź nie wszystkim się spodoba! [VIDEO]

Znany z mocnego języka zawodnik MMA Marcin Różalski w mocnych słowach wyraził swoją opinię na temat m.in. karty LBGT+.

"Jestem przeciwny. Moim zdaniem to jest wczesne przygotowanie dzieci, żeby siadały na ch*ja, takim na przykład księżom pedofilom. Bo u dziecka zostanie wcześniej pobudzona seksualność i później złapię jakiegoś starego cwela za ch*ja i on powie, że dziecko samo złapało, bo przecież LGBT" - powiedział w wywiadzie dla flesz.news. 

Różal skomentował także aktualną sytuację w Polsce:

"Ja uważam, że już dawno spadliśmy na dno, teraz już tylko grzęźniemy w mule, w każdej dziedzinie życia. Niżej już nie upadniemy. Jeżeli do pięknej kobiety podchodzisz, mówisz jej że jest piękna, dajesz jej kwiaty, ona się obraża i zakłada ci k*rwa sprawę o znieważenie? Podchodzisz do gościa mówisz siema kolego, on mówi nie mów tak do mnie, bo mam na imię Mariola? Stary k*rwa to o co tu chodzi, to jest popierd*lone. Jak teraz jechałem przez Warszawę piękna pogoda, pikniki, ludzie siedzą bawią się, oni chcą tu ściągać nachodźców, którzy to wszystko rozpi*rdolą, którzy będą srali na trawę, szczali. Oni k*rwa im zrobią pikniki" – podkreślał Różalski.

Zobaczcie nagranie:

Zgadzasz się z Różalem?

Tak, dobrze mówi
Nie, przesadził
Po części tak, po części nie

Liczba głosujących: 691

Tak, dobrze mówi - 92%

Nie, przesadził - 4%

Po części tak, po części nie - 4%

SKOMENTUJ

7-4 =
Krzys80 18.04.2019 Ma rację a jego wygląd jest jego prywatna sprawa.Ponoc nie ocenia się człowieka po wyglądzie a"RÓŻAL"jest inteligentnym gościem.Popieram jego słowa w 100%
Prawdziwek 17.04.2019 Pan Marcin Różalski jest zawodnikiem MMA, walczył między innymi w KSW, bardzo często udziela się charytatywnie, oraz ma fundację w której pomaga zwierzętom. Jest idealnym przykładem, że #NIE WYGLĄD ZDOBI CZŁOWIEKA. Nie rozumiem więc dlaczego "Lewacy będą pokazywać palcem patrzcie jaki oszołom nas krytykuje."
Luk 16.04.2019 Ma rację
Igy 15.04.2019 Zgadzam się z facetem, ale niestety z takim wyglądem tylko zaszkodzi przeciwnikom lgbt zamiast im pomóc. Lewacy będą pokazywać palcem patrzcie jaki oszołom nas krytykuje.