Brutalne nagranie z rosyjskiej komunikacji miejskiej. Muzułmanin kilkukrotnie dźgnął pasażera nożem

Na Twitterze Mirosława Klimczaka pojawiło się szokujące i brutalne nagranie ze starcia dwóch agresywnych muzułmanów i Rosjanina. Do zdarzenia doszło w rosyjskiej komunikacji miejskiej.

Na filmie widać jak Rosjanin próbuje walczyć z dwójką uzbrojonych, młodych, śniadych mężczyzn. Nie znamy szczegółów, które popchnęły uczestników bójki do starcia, ani losu zaatakowanego mężczyzny.

Nagranie pochodzi z Moskwy i ukazuje bójkę pomiędzy Rosjaninem a muzułmanami. Mężczyźni najpierw się kłócą, a potem przystępują do walki. Po serii kopniaków wymienionych między obywatelem sąsiadującego z nami kraju a śniadym młodzieńcem, drugi z napastników kilkukrotnie ranił białego uczestnika kłótni nożem w podbrzusze. Po kilku ciosach ostrym narzędziem mężczyzna skulił się i odsunął, odsłaniając ślady krwi na posadzce środka transportu, jakim poruszała się cała trójka.

Niebezpieczny, uzbrojony muzułmanin został odciągnięty przez współpasażerów, którzy obserwowali ten mrożący krew w żyłach incydent.

Filmik

SKOMENTUJ

3+1 =
Marcin 10.01.2020 Kulturowo śniadolicy są przygotowani do życia w zachodniej cywilizacji, jak u Tadeusza Sznuka, jeden z dziesięciu. Tępi, odizolowani politycy są po prostu tępi lub ściągają na nas zagładę z premedytacją.
SL 09.01.2020 I co na to Władimir Władimirowicz
Xyz 08.01.2020 W Moskwie chodzą z nożami w trosce o swoje bezpieczeństwo ...