Prowokacja LGBT na Marszu Powstania Warszawskiego?! W sieci zawrzało

1 sierpnia to szczególna data w historii Polski. Jak co roku, i wczoraj w wielu miastach uczczono kolejną rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. Nie wszyscy jednak potrafili uszanować ten dzień - nie zabrakło prowokacyjnych akcentów... 

O godzinie 17:00 z warszawskiego ronda Romana Dmowskiego wyruszył marsz, w którym wzięły udział tysiące osób. Nie obyło się jednak bez prowokacji - na jednym z budynków znajdujących się na trasie przemarszu wywieszono... flagę LGBT ze znakiem Polski Walczącej. Zdjęcia, które ukazały się w Internecie wywołały ogromne kontrowersje. 

Przypomnijmy, że taką samą grafikę kilka dni temu udostępnił polityk PO. Po fali krytyki, jaka się na niego wylała (nawet ze strony kolegów z partii), Misiło usunął post i przeprosił. 

Z drugiej strony, uczestnicy Marszu Powstania Warszawskiego przynieśli baner z napisem "Stop totalitaryzmom", na którym oprócz przekreślonej swastyki, widniał przekreślony znak tęczy, co nie spodobało się z kolei lewicowym środowiskom. 

Czy Marsz w rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego, to odpowiednia okazja do manifestacji swoich poglądów? Czekamy na Wasze komentarze. 

SKOMENTUJ

7-3 =
Tadeusz 05.08.2019 Powstanie Waraszwskie to byla ZBRODNIA DOWODZTWA ARMII KRAJOWEJ ktore zdawalo sobie w pelni sprawe ze NIE MA SZANSY NA ZWYCIESTWO :( :( Im chodzilo jedynie o ,,zwrocenie uwagi swiatowej opinii publicznej'' ktora w finale sprawy miala Polske i Polakow GLEBOKO W D...E :( :( Ludzie SWIADOMI efektu jakie wywola tzw. ,,Powstanie Warszawskie'' wprost mowili O KONIECZNOSCI ZACHOWANIA BIOLOGICZNEJ SUBSTANCJI NARODU niestety ich glos zostal ZLEKCEWAZONY- efekt mozna bylo zobaczyc 2 Pazdziernika 1944 podczas aktu kapitulacji Powstana :( :( W tym samym czasie Paryz zostal oswobodzony po krociutkim tzw. Powstaniu Ruchu Oporu ktore w istocie byla to FARSA- NIE PRAWDZIWA WALKA Nawet Niemiecki General ktory byl komendantem Paryza zalatwil sobie ,,miekkie ladowanie'' poprzez szybka i dobrowolna kapitulacje-przy okazje nie wypelnil rozkazu Fuhrera aby wysadzic w powietrze zapewne Wieze Eiffla i innych podobnych miejsc- WSZYSCY ZAKONCZYLI SZCZESLIWIE WOJNE ZYWI- ZABYTKI PARYZA ZOSTALY NA MIEJSCU :) :) Natomiast Polska stracila NAJLEPSZY ,,KWIAT MLODZIEZY'' ogromne ilosci zamordowanych, zgwalconych kobiet, wysadzonych w powietrze zabytkow i waznych budowli ludzi ktorych potem ZABRAKLO przy odbudowie zniszczonego Panstwa :( :( :( Warzaszawa byla tak DOSZCZETNIE ZRUJNOWANA ze chciano budowac stolice Polski ,,od zera'' w innym miejscu- zwyciezyla ,,sila tradycji''-odwrotna do rachunku ekonomicznego Mamy DOSC ludzi ktorzy opowiadaja DYRDYMALY o ,,koniecznosci umierania'' :( :( :( Polska potrzebuje nas ZYWYCH- bo martwi NA NIC SIE NIE PRZYDAMY KRAJOWI !
Jarema 03.08.2019 Niechaj wypi......ją z takich marszy jedni i drudzy.
Hanna 02.08.2019 Uważam ze moze to byc prowokacja śdrodowisk tzw patriotow mysle gejom to ny nie przyszlo do glowy ale jesli okazalo by sie ze to srodowiska lgbt to wspolczuje sa wtedy na rowni z tymi karkami głupi bez dennie
Marek 02.08.2019 W Białymstoku ci co ją wieszali zawisli by obok tej flagi... szkoda ze kibiców Jagi zabrakło w chwili uczczenia Bohaterów... pozdrawiam