Porwanie 10-letniego Ibrahima. Wiemy, kim jest jego ojciec, opublikowano zdjęcie

Poznaliśmy nowe szczegóły w sprawie porwania 10-letniego Ibrahima. Jak podała policja, Child Alert został wdrożony, gdyż porywacz był agresywny wobec matki chłopca. 

Porywaczem jest Marokańczyk Azeddine Oudriss - biologiczny ojciec 10-latka. Oudriss został całkowicie pozbawiony przez sąd praw rodzicielskich. W Belgii, gdzie na stałe mieszka, został także skazany za handel narkotykami. 

Matka chłopca przekazała, że jej syn reaguje także na imię Olivier. Jak poinformowała, jest w trakcie procedury zmiany imienia. 

Policja opublikowała zdjęcie porywacza:

Do porwania doszło w niedzielę około godziny 21. Od razu po zgłoszeniu przez 41-letnią matkę porwania, policja zarządziła blokadę dróg i powiadomiła straż graniczną. Wiadomo także, że Marokańczyk w przeszłości próbował już porwać syna. Do podobnego zdarzenia miało dojść w marcu 2019 roku. 

Przypomnijmy, że mężczyzna porusza się srebrnym kombi o numerze rejestracyjnym, zaczynającym się od liter WN... Policja podkreśla, że Marokańczyk może być niebezpieczny, dlatego apeluje o błyskawiczny kontakt ze służbami w przypadku posiadania informacji na temat pobytu porywacza. 

WAŻNE: świadkowie zdarzenia, osoby, które widziały dziecko oraz wszyscy, którzy mają informacje na temat miejsca pobytu chłopca, proszeni są o kontakt pod numerem telefonu 995. Policjanci gwarantują anonimowość. 

(źródło)

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

7×7 =