Podzieliła się na Twitterze swoimi konserwatywnymi poglądami. Po tym wpisie wylała się na nią fala hejtu

Tym razem ofiarą internetowej burzy padła mieszkanka Teksasu. Za swój wpis - kontrowersyjny szczególnie w oczach obrończyń praw kobiet - została zalana falą hejtu.

Obywatelka USA w swoim poście nie obraziła jednak nikogo, tylko wyraziła swój pogląd na relacje damsko-męskie. 

Brylea Kay na Twitterze napisała:
"Nazwijcie mnie staroświecką, ale zostałam wychowana do tego, by dbać o mojego męża. Przygotowywać mu kolację każdego wieczoru, prać jego ubrania do pracy, upewniać się, że nie zaśpi, dbać o czystość w domu. Właśnie taką żoną zamierzam być".

Właśnie ten wpis wywołał lawinę komentarzy, w których nie pozostawiono na studentce suchej nitki. Pojawiły się wypowiedzi, jakoby "tak ładna kobieta nie miała prawa tak myśleć", czy miała "wyprany mózg", oskarżano ją również o mizoginię.

"Byłem żonaty przez 30 lat. Małżeństwo to partnerstwo, dawanie i branie oraz wzajemny szacunek dla siebie, a nie sytuacja, kiedy jedna osoba zaspokajająca potrzeby drugiego. Pomyśl o modelu, jaki zostawiasz swoim córkom" - czytamy w jednym z komentarzy.

Pod postem, który zamieściła dziewczyna odnaleźć można kilka przychylniejszych opinii - niektórzy internauci docenili kobietę za odwagę, którą wykazała się publikując ową treść na swoim profilu. 

Jakie jest wasze zdanie?

(źródło)

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

3×6 =

Opinie użytkowników

R. 26.01.2020 Nie dość że ładna, to mądra kobieta. Tylko baran może hejtować taki wpis, to jej prywatna sprawa czy lubi robić mężowi kolację czy nie, widocznie go kocha, bo inaczej by nie robiła. Co w tym złego. Ludzie to jednak debile.
renia 18.08.2019 Ja też zostałam tak wychowana. Na szczęście mi przeszło. Kiedy mój mąż uznał, że ósmy miesiąc ciąży nie powinien być przeszkodą w trzepaniu dywanów przed Wielkanocą.
Krzysiek 16.08.2019 Mam taką Żonę dba o dom o mnie i dzieci a ja zaspakajam Jej potrzeby na zasadzie partnerstwa i przede wszystkim miłości.Nie ma podziału w domu moje twoje obowiązki ale jest wzajemne wychodzenie sobie na przeciw w zaspakajaniu wspólnych potrzeb.Nie rozumiem tej fali nienawiści do tej dziewczyny należy jej się szacunek i uznanie.
asdasd 04.07.2019 CHCE TAKĄ ŻONĘ, robiłbym jej śniadania co rano :) wiedz że jej na mnie zależy.
123 02.07.2019 Wzorowa prawdziwa kobieta. Idealny material na zone i matke. Prawdziwie oldskulowy rarytas.
Darek 29.06.2019 Przytoczony jeden z komentarzy doskonale obrazuje jak bardzo wspolczesni ludzie stracili orientacje i pogubili sie. Partnerstwo to rzeczywiscie branie i dawanie,ale ludzie sie uzupelniaja zaspokajac wlasnie potrzeby tego drugiego czlowieka.Wykonywanie pewnych czynnosci wymusza na nas zycie i sytuacja:partnerzy oceniaja swoja sytuacje i staraja sie uzyskac maksimum korzysci dla siebie(w sensie zwiazku)typu ok. ty bedziesz pracowal (bo masz lepsze mozliwosci aktualnie) a ja bede robic posilki i opiekowac sie dziecmi.Sama Natura ustalila najlepsze rozwiazania i powinnismy uczyc sie od niej,ale jako ludzie wyciagac wniski i byc uczciwi wobec partnerow by nie robic krzywdy.Wydaje mi sie ze wspolczesnych ludzi niszczy nowoczesny feminizm ktory oderwal sie juz od rzeczywistosci (co przyznaje wiele kobiet) oraz ideologia gender niszczaca wszelka trwalosc w zwiazkach: nie tylko malzenskich ale i tych nieformalnych.
Janusz 27.06.2019 Io właśnie jest mylne pojęcie niby tolerancji ,wychodzi na to że jak będziesz uczciwy i normalny nienormalni nie pozwolą ci być normalnym ,to jest chore pojęcie ludzi którzy o tolerancji tylko mówią chcac innym narzucać sposób bycia .Ciężkie do pojęcia że ci niby tolerancyjni to zwykli hipokryci.Brawo mądra młoda osoba ,która będąc normalną będzie musiała walczyć z wiatrakami.