ONZ opłaciła samolot dla migrantów z Etiopii! Prosto do Niemiec... [VIDEO]

Międzynarodowa Organizacja ds. Migracji (IOM) w Etiopii zorganizowała w miniony wtorek pierwszy międzynarodowy lot czarterowy. Na pokładzie znalazło się 154 migrantów, którzy zostali tym samym przesiedleni do Niemiec. "Uchodźcy" zostali przetransportowani z Addis Ababa do Kassel (Hesja) w ramach niemieckiego programu przesiedleń.

Jak podało IOM, wśród pasażerów znajdowało się 63 mężczyzn i 91 kobiet, z czego 47 jest nieletnich. Lot odbył się bez zakłóceń. "Cieszymy się, że uchodźcom spodobał się ten ułatwiony lot czarterowy od wylotu do miejsca docelowego, bez żadnych problemów" - poinformował Milun Jovanovic z IOM. 

Przesiedlenie było możliwe dzięki wsparciu Agencji Rządu Etiopii ds. Uchodźców i Powracających (ARRA), Agencji ONZ ds. Uchodźców (UNHCR) oraz Rządu Federalnego Niemiec.

W połowie listopada ma się odbyć kolejny lot z Etiopii do Niemiec, w ramach którego przetransportowanych ma zostać 220 "uchodźców". 

(źródło)

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

5×3 =

Opinie użytkowników

Entuzjasta 24.10.2019 Zaśmiecanie Europy
misiek 21.10.2019 Całe życie na nich czekałem. Ze szczęścia lecą mi łzy. Ja za lot musiałem płacić i to sporo ostatnio. Chyba jeszcze więcej fotoradarów się pojawi tam. Bo ostatnie dwa lata to gorzej się jedzie niż po drogach wiejskich na Podlasiu - za każdym rogiem fotoradar dostawiany lub stacjonarny a jeszcze 5 lat temu było to nie do pomyślenia tam
Wiedzon 21.10.2019 Wybory wygrana TV z Internetem filmiki na YT Wybory - TV CZERWONYCH napompowali Tęczowych Wybory TV wspólnie i w porozumieniu napompowali Wybory ..... druga SIŁA ?