Nigeryjski imigrant oskarżony o udział w 1000 morderstwach dokonanych na starszych osobach!

Billy Chemirmir to 47-letni pracownik teksańskiej służby zdrowia. Sąd hrabstwa Dallas oskarżył o wywołanie śmierci 83-letniej Leah Corken i rok młodszej Joanity Prudy. Podejrzany mężczyzna miał mieć także czynny udział w ponad 1000 niewyjaśnionych zgonach starszych osób na terenie całego stanu.

Afrykański imigrant pełnił funkcję pomocnika domowej opieki zdrowotnej. Jego prawdziwe kłopoty z prawem rozpoczęły się w maju 2019 roku. Według organów ścigania, udowodnić będzie mu można od kilku do nawet 14 morderstw. Jego ofiarami padali pacjenci obsługiwani w domu, jak i pensjonariusze domów opieki, w których pracował. Mężczyzna przeważnie dusił swoje ofiary. Motywem zbrodni miała być chęć pozyskania majątków zamordowanych osób starszych.

Chemirmir obecnie znajduje się w więzieniu, gdzie czeka na rozprawę. Utrzymuje, że jest niewinny. Władze zdecydowały już o cofnięciu jego pozwoleń na pobyt, co w chwili ewentualnego zwolnienia skutkować ma deportacją. Imigrant prawdopodobnie był powiązany z innymi zabójcami osób starszych, dlatego domniemanych ofiar naliczono tak wiele.

Mężczyzna do Stanów przybył w latach 90-tych, na zaproszenie swojej siostry. Wcześniej pojawiał się już w śledztwach dotyczących zgonów na terenie Teksasu, jednak do tej pory dowody nie pozwalały na obciążenie go odpowiedzialnością i doprowadzanie przed oblicze sądu.

(źródło)

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

8-4 =

Opinie użytkowników

kichu 05.03.2020 doktor,doktor