Niemcy: Uchodźca zgwałcił i zabił 14-latkę, a następnie zakopał jej ciało w lesie. Teraz usłyszał wyrok

23 maja 2018 roku doszło do brutalnego gwałtu i mordu na 14-latce. Sprawca - Ali B., 22-letni uchodźca z Iraku - usłyszał kilka dni temu wyrok skazujący go na dożywocie. Napastnik przyznał się tylko do drugiego czynu, gdyż do końca twierdził, iż do stosunku doszło za obopólna zgodą. Mężczyzna miał nie zdawać sobie sprawy z wieku dziewczynki. 

Ciało 14-letniej Susanny z Wiesbaden zostało odnalezione dopiero po dwóch tygodniach, zakopane w lesie. Śledczy od samego początku nie mieli wątpliwości, iż za zbrodnią stoi osoba trzecia, co potwierdziła sekcja zwłok. Odnalezienie mordercy było możliwe dzięki pomocy 13-latka mieszkającego w ośrodku dla uchodźców, który powiadomił policję i wskazał Alego B. jako mordercę. Zgodnie z jego relacją, imigrant pewnego dnia zwierzył mu się z tego, co zrobił.

Mimo szybkiej reakcji służb, imigrant zdążył już uciec z Niemiec do swojej ojczyzny. Irakijczykom udało się jednak schwytać mężczyznę i przesłuchać go. Jak zeznał, znał wcześniej 14-latkę i tego dnia wypili za dużo alkoholu, a także spożyli środki odurzające. W pewnym momencie miało dojść do kłótni, która w efekcie popchnęła go do zabójstwa. 

Równocześnie trwa inne postępowanie w sprawie gwałtu B. na 11-latce.  

(źródło)

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

9-4 =

Opinie użytkowników

Johnny 12.07.2019 Kara śmierci!!!!!!!!!!
123 12.07.2019 Nie "uchodzca" tylko "nachodzca". A szkopy same sobie winne. Pozwolcie wygrac PO wybory a bedziecie mieli to samo.