Islamizacji Niemiec już nic nie zatrzyma? Fala migrantów zalała kraj, Co CZWARTY mieszkaniec ma obce pochodzenie

Liczba imigrantów w Niemczech osiągnęła najwyższy w historii poziom. Aż 25,5% niemieckiej populacji, czyli ponad jedna czwarta, to imigranci.

Z kolei 42% dzieci przebywających na terenie Niemiec, to dzieci imigrantów (co najmniej jeden rodzic urodzony za granicą). Jak podaje "Kronen Zeitung", powyższe statystyki pochodzą z raportu opublikowanego w tym tygodniu przez niemiecki Federalny Urząd Statystyczny. Stwierdza on, że ​​obecnie 20,8 miliona niemieckich mieszkańców pochodzi właśnie ze środowisk migracyjnych.

Ponad połowa z 20,8 mln osób (52%) posiada niemiecki paszport. Reszta to obywatele innych państw. Raport podaje również, że aż 13,5 miliona niemieckich mieszkańców to imigranci.

19% migrantów twierdzi, że przybyli do Niemiec w poszukiwaniu zatrudnienia. 15% chce ubiegać się o azyl.

Co ciekawe, w zeszłym roku Federalny Urząd Statystyczny podał, że 19,3 mln osób to osoby ze środowiska migracyjnego. Jak widać, w przeciągu roku liczba gwałtownie wzrosła. Frankfurt w 2017 roku stał się pierwszym miastem w Niemczech, gdzie rodzimi Niemcy są mniejszością. Do Frankfurtu powoli dołączają inne miasta, przykładowo w Offenbach rodzimi Niemcy stanowią zaledwie 37% mieszkańców. 

(źródło) (źródło 2)

SKOMENTUJ

1+6 =
xyz 21.11.2019 jaakim cudem daliście radę wymiksować legalną migrację zarobkową z całego świata z nielegalną ciamciatą migracja?? W DE jest pełnoo ludzi z całej Europy, UK, USA, u mnie w pracy byli ludzie z Australii i Nowej Zelandii itp... Ciamciaków jest z 5% i to wsjo.
Barbara Malinowska 03.09.2019 Tego właśnie nie rozumie,zaprosili do swojego domu gościa,pomogli mu,dali mu dom,pomagają wykształcić jego dzieci,pomagają mu kultywować swoją religię. A co robi ów gość,zamiast być wdzięczny i podziękować , ma tylko żądania i dalsze roszczenia,a nawet więcej czuję się w tym domu już nie jak gość ale raczej jak właściciel. Czy o to właśnie Niemcom chodziło?
Maria 30.08.2019 Bravo
Szajba 30.08.2019 Hitler w grobie się przewraca
ANTY LEWAK 30.08.2019 I za ileś lat skończą się Mercedesy,Audi... będą jeździć na osłach i mieszkać w glinianych szopach. Trzeba strzec granic,chociaż tej dziczy już pełno na naszych ulicach. Tylko kupować nielegalnie broń w celu samoobrony.