Imigrant przejechał żonę i zaatakował ją siekierą na oczach tłumu! Mrożące krew w żyłach szczegóły morderstwa

Limburg: 34-letni mężczyzna wjechał samochodem w żonę, a następnie zaatakował ją siekierą na oczach przerażonych przechodniów. 31-latka zginęła na miejscu. Do zdarzenia doszło w piątek, 25 października. 

Zbrodnia miała miejsce w pobliżu dworca autobusowego. Kobieta została zaatakowana, kiedy spokojnie szła chodnikiem. Jej mąż wjechał w ofiarę rozpędzonym samochodem, z którego następnie wysiadł i kilkukrotnie uderzył ją za pomocą siekiery. Kobieta nie miała szans na przeżycie - zmarła na miejscu. 

Początkowo nie podawano do informacji publicznej szczegółów na temat pochodzenia mordercy. Dziś wiadomo, że sprawcą był 34-letni Tunezyjczyk, Imad A.

Prokuratura poinformowała, że małżeństwo ma dwoje dzieci, które przebywają pod opieką urzędu ds. Młodzieży. Jak z kolei podał Bild, mężczyzna miał od dłuższego czasu "polować" na żonę, 31-letnią Sanę.

Nieoficjalnie mówi się, iż 34-latek przybył z Nadrenii-Palatynatu, a kobieta miała przebywać u znajomej w Limburgu z powodu "groźnej sytuacji w małżeństwie". Mąż dowiedział się jednak o miejscu jej przebywania i postanowił ją dopaść. "Była wspaniałą, silną kobietą" - przyznała Hanen B., przyjaciółka ofiary.

Po zdarzeniu w Internecie ukazały się liczne nagrania i drastyczne zdjęcia. Śledczy zaapelowali o nie publikowanie materiałów - ich rozpowszechnianie ma być ścigane.

Napastnik błyskawicznie został schwytany i jak podała policja, nie stawiał oporu. 

(źródło)

SKOMENTUJ

5+1 =
Darek 13.01.2020 Powinno Tak Być - zabił muzułmanin - dorosłego muzułmanina (muzułmankę) - Nie ma Kary - Tylko Deportacja!!! Zabił Europejczyka,mężczyznę,kobietę, dziecko i także muzułmańskie dziecko- Kara Śmierci!!!