"Nie sąd cię skaże pedofilu". Muzułmanin, który molestował dzieci pobity przez współwięźnia

49-letni mężczyzna, skazany za zamach w angielskim meczecie, zaatakował i dotkliwie pobił współwięźnia. Jego ofiarą padł młody muzułmanin, odbywający karę za gwałt i czyny lubieżne w stosunku do nieletnich. 

Darren Osborne zyskał miano „chrześcijańskiego terrorysty” za sprawą zdarzenia z 2017 roku, podczas którego wjechał rozpędzoną furgonetką do meczetu, zabijając człowieka i raniąc przy tym 12 innych osób. Za to przestępstwo mężczyzna został skazany na dożywocie, które spędzić miał w więzieniu w Wakefield w Anglii, czyli placówce przeznaczonej dla najgroźniejszych przestępców grasujących na terenie Wielkiej Brytanii.

W tym samym zakładzie karnym przebywał Tariq Islam, który odsiadywał wyrok za czyny o charakterze pedofilskim. Muzułmanin znajdował się w tym samym skrzydle budynku, co osadzony chrześcijanin. Darren Osborne po raz kolejny postanowił dać upust swoim poglądom i zaatakował mężczyznę w imię religii, a także ze względu na wypaczone skłonności arabskiego osadzonego. Nie wiadomo, jak doszło do konfrontacji. Krzycząc  wniebogłosy „Fuck Allahu Akbar” bardzo dotkliwie pobił pedofila, w efekcie czego islamista trafił na oddział intensywnej terapii, a po zakończonym leczeniu został umieszczony w odrębnym skrzydle więzienia. Gdyby nie interwencja strażników placówki, którzy usłyszeli krzyki napastnika, muzułmanin prawdopodobnie nie przeżyłby ataku.

35-letni muzułmanin został skazany na 13 lat za podżeganie oraz czynny udział w okrutnym zbiorowym gwałcie na 12-letniej dziewczynce w Leeds. W trakcie procesu udowodniono mu także inne czyny o charakterze pedofilskim. W trakcie rozprawy mężczyzna oraz jego partnerzy w zbrodni nie okazali skruchy.

(źródło)

Źródło

SKOMENTUJ

9+4 =