Polskie nastolatki pobite przez obcokrajowców? Grożono im śmiercią! Sprawcy wciąż pozostają na wolności

W poniedziałek, w Nowym Porcie - dzielnicy Gdańska, doszło do pobicia nastolatek. Jedna z nich złożyła już w tej sprawie zawiadomienie. 

Jak ustalili funkcjonariusze policji, do zdarzenia miało na dojść na ogródkach działkowych, gdzie ofiara wraz z koleżankami spożywała alkohol z nowo poznanymi mężczyznami.

W trakcie spotkania doszło do awantury, w wyniku której dziewczyna oraz jej koleżanki zostały pobite. Grożono im też śmiercią.

Są podejrzenia, że napastnicy to pracujący w Gdańsku imigranci, którzy pochodzą zza wschodniej granicy.

Dziewczyny schowały się przed agresorami w domku letniskowym. "Jeden z mężczyzn dobijał się do domku siekierą, rzucił krzyż, łomem rozwalał szklanki i wszystko co możliwe" - relacjonowała jedna z nich. Kiedy uświadomił sobie, że nie uda mu się wedrzeć do pomieszczenia, zaczął szukać ognia - chciał podpalić domek. 

Oficer Prasowy, asp. sztab. Mariusz Chrzanowski poinformował, że "sprawą zajęli się kryminalni, którzy analizują dotychczas zdobyte informacje i sprawdzają monitoring. Uszkodzenie ciała jest przestępstwem zagrożonym kara do 5 lat więzienia".

Policja wciąż szuka sprawców i apeluje o pomoc. 

(źródło)

Źródło

SKOMENTUJ

7×6 =
Darek 14.09.2019 Dziewczyny...nie żłopcie alkocholu z obcymi imigrantami: same prowokujecie takie sytuacje:mogło skończyć się tragedią.Omijajcie szerokim łukiem,ale także innych różnych ojszczymurów,,podpieraczy płotów",,degustatorów",,smakoszy" itp..:)