Szok! Na mistrzynię wylała się fala hejtu, bo... wstąpiła do wojska! Skandaliczne komentarze...

Coraz częściej słyszymy o sportowcach, którzy poszli w kamasze. Mało kto spodziewa się jednak, że za taki krok może wylać się na niego fala hejtu... Niestety, taki los spotkał polską mistrzynię Europy w sztafecie 4x400 metrów, Igę Baumgart-Witan.

Mistrzyni Europy niedawno wstąpiła do Wojsk Obrony Terytorialnej, co nie wszystkim się spodobało. Posypały się wyzwiska: "pisior", "to przedszkolaki i na wojnie będą mięsem armatnim", "dawniej było ZOMO, również ochotnicze".

Biegaczka nie kryła zaskoczenia zachowaniem internautów:

"[...] każdy kto pisze tak okropne słowa o osobach które postanowiły wejść do struktur terytorialsów powinien puknąć się prosto w głowę! Ja uważam, że jest to fantastyczna inicjatywa i bardzo potrzebna w tych czasach! Ci ludzie nie są tam dla pieniędzy a z potrzeby pomocy "swoim", działamy na terenie gdzie mieszkamy, jesteśmy lokalnymi patriotami i w czasie pokoju będziemy służyć naszemu województwu, miastu i okolicy!" - napisała na Facebooku. 

SKOMENTUJ

1×1 =
Ewa 18.04.2019 Brawo Pani Igo
Pawel 16.04.2019 Życzę awansów i gratuluje wyboru☺
Bubu 15.04.2019 Nie powinna sie dziwic: to co napisala o patriotyzmie to wlasnie sol w oku zdrajcow Polski-niemieckich owczarkow.Oni juz sprzedali Polske w swoich sercach za garsc srebrnikow.
POLON 15.04.2019 IGA...nie Pekao, lewactwo było, jest, a za chwilę go nie będzie.Słuszny wybór, trzymamy palce za Ciebie i wszystkich Tobie bliskich..BRAWO