Mamy nagranie: 5-letni transseksualny Bartek jeszcze miesiąc temu był... autystyczną Zosią! Nowe szokujące fakty w sprawie

Wczoraj opisywaliśmy historię 5-letniego dziecka, które urodziło się jako Zosia, lecz od pewnego czasu czuje się chłopcem, Bartkiem. Reportaż wywołał lawinę komentarzy. Dziś okazuje się, że sprawa jest jeszcze bardziej skomplikowana... Światło dzienne ujrzało nagranie, które rzuca nowe światło na tę historię.

Jeszcze w czerwcu tego roku, portal "haloursynow.pl" opublikował artykuł na temat tej rodziny. "U młodszej córki stwierdzono autyzm i zaburzenia osobowości. Dorotę diagnostyka i terapia kosztowały nie tylko wszystkie oszczędności, ale też utratę pracy. Z końcem miesiąca kończy jej się umowa najmu mieszkania, a pieniędzy na kolejne po prostu nie ma..." - czytamy. 

Matka dziecka nie ukrywała problemów swojego dziecka, jak powiedziała - kiedy Zosia skończyła 4 lata, to zrozumiała, że to nie jest już dziecięcy bunt, tylko coś więcej. "Nie możemy jeździć komunikacją, staram się nie chodzić do dużych sklepów, bo powodują napady złości, płaczu. Zosia bardzo źle reaguje na hałas. Pani doktor widzi też opóźnienie w rozwoju, które jest do nadrobienia, ale jest potrzebna intensywna terapia" - wyznała.

Pani Dorota zaapelowała również do swoich "ursynowskich" sąsiadów o pomoc - głównie finansową. 

Zaledwie miesiąc temu dziecko nie było zatem transseksualnym Bartkiem, a autystyczną Zosią, co nie pokrywa się z opowieścią, która została przedstawiona w reportażu. Przypomnijmy - matka dziecka przyznała w nim, że jej dziecko już od dłuższego czasu określa się jako chłopiec i ma w tym pełne wsparcie rodziny. We wspomnianym powyżej artykule, ani razu nie pada jednak imię "Bartek", kobieta opowiada o "córce Zosi". 

Kwota zbiórki, która ruszyła po emisji reportażu, z każdą chwilą rośnie...

(źródło)

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

1+1 =

Opinie użytkowników

Bart 12.07.2019 Leningo, skoro w takim kraju jak pl o władzę z dobrym skutkiem walczy po i pis to czego wymagać od tych tępych ludzi ? Mi ten temat od razu smierdziap. Dobrze że morawiecki nie przyjechał na białym koniu z cudowną wieścią że "państwo" pomoże i lekką ręką dał mieszkanie. Przed kampaniom to prawdopodobne. Złamanego grosza bym nie dal na to, stara też chyba ma autyzm....
Aa 11.07.2019 To stary film
Aaa 11.07.2019 Ewidentnie to nie jest film z tego roku wystarczy popatrzeć na dzieci.
Joanna 11.07.2019 Okropne jest to, że ludzie nie mają żadnych skrupułów, żeby wzbogacić się nawet kosztem niewinnych dzieci. Obrzydliwe.
Zosia 11.07.2019 To Zosia czy Bartek...jakaś schizofrenia...???
Dorota 11.07.2019 A najgorzej ze sa ludzie naprawde potrzebujacy
123 11.07.2019 A zaraz sie jeszcze co innego okaze... Sadze ze to tylko dla kasy.
Artur 11.07.2019 Jeden z wielu sposobów jak zarobić na dziecku. Żadna nowość, po prostu pokazuje to głupotę ludzi.