Malik Montana poniża nastolatkę w internecie, ponieważ skrytykowała jego muzykę. Zarzuca jej... rasizm

Malik Montana, niemiecko-polski raper afgańskiego pochodzenia, daje dowód na swój brak dystansu i szacunku do kobiet. Muzułmanin postanowił zemścić się na 19-letniej influencerce, po tym jak ta skrytykowała jego twórczość.

Wszystko zaczęło się po serii „Q&A”, którą zorganizowała 19-letnia feministka, Oliwia Trybus, na swoim profilu. Jeden z jej obserwatorów spytał, co sądzi na temat twórczości Malika Montany (prawdziwe imię i nazwisko: Ghawsi Mosa). Dziewczyna odpowiedziała, że utwory muzułmanina są seksistowskie i stara się ich unikać ("Nienawidzę muzyki Malika i jak tylko gdzieś ją słyszę, to robię wszystko, by przestać ją słyszeć"). Widocznie mężczyzna poczuł się na tyle urażony jej opinią, że postanowił zorganizować internetowy lincz na nastolatce.

Malik Montana zaczął publikować zdjęcia Oliwii opatrzone obraźliwymi i niesmacznymi opisami, co bardzo szybko podchwycili jego słuchacze. Mężczyzna krytykę, która padła w kierunku jego wulgarnej muzyki zaczął sprowadzać do kwestii rasowych. W jednym z „Instastories” stwierdził, że stosunek dziewczyny do jego twórczości jest efektem „zmiany flory bakteryjnej po egzotycznej przygodzie z kimś, kto jest podobnego pochodzenia" i chęcią „zemszczenia się" na muzułmaninie.

Żeby rozwiać wątpliwości, co do potencjalnych motywów krytycznego podejścia 19-latki do utworów muzyka, przytoczymy fragment zaledwie dwóch z nich:

-„jak baba kocha to poczeka
jak baba kocha to połyka
jak baba kocha to poczeka”- śpiewa Malik w refrenie utworu „Lessie wróć”

- „C*py, c*py, c*py od r*chania mam zakwasy
Ja biorę na testa, skład wysyła je do pracy
Każdy incognito, bo nikt nie chce iść na wczasy
Ale wyśle narzeczona, gdy zabraknie mu tu kasy
Bity, bity, bity jak te p*zdy - rozjebane
K*tas taki długi, ze odbijam go kolanem”- rapuje wraz z partnerem w utworze „Naajak”.

Nie ma nic dziwnego w tym, że nie wszystkim musi się podobać twórczość muzyka. Jak to mówią - ile osób, tyle gustów. Jednak jeśli jest się artystą, to powinno się być przygotowanym także na odbiorców, którym dana wizja zwyczajnie się nie spodoba. Malik Montana w swoich tekstach i teledyskach traktuje kobiety przedmiotowo i sprowadza je do roli obiektów seksualnych, często w wulgarny sposób, dlatego pewnym jest, iż wypowiedź aktywistki nie była podyktowana jego afgańskim pochodzeniem. Była to jej prywatna opinia na temat obraźliwych jej zdaniem piosenek. 

Oprócz obelg i gróźb ze strony zwolenników Malika nastolatka otrzymała również mnóstwo wsparcia od zniesmaczonych zachowaniem rapera internautów.


Źródło

Źródło

SKOMENTUJ

5×1 =
Adlko 26.04.2020 Wogóle ktos slucha tego czegos
Hubal 26.04.2020 Artysta hahaha
Tadzik 25.04.2020 Kto to ku... jest Malik Montana ??
Ziomek. 23.04.2020 Ale tworczosc to masz zaje.... Tylko debil moze cos takiego napisac,a kazdy ma prawo do swojego zdania.
CzyJaWiem 22.04.2020 Nie popieram żadnej ze stron, ale laska która na swoim insta wypina tyłek, paraduje nago w wannie, lub wdzięczy się w bieliźnie ma potem pretensje do rapera że w swoich tekstach piosenek (zaznaczam, nie wypowiedziach które nastąpiły później) uprzedmiotawia kobiety? Serio?
Hesus :) 22.04.2020 Słusznie powiedziała. Z niego raper jak koziej dopy... muzułmańskie beztalencie
Krzysztof 22.04.2020 Drugi cytat to nie nawija malik tylko diho po pierwsze po drugie jest np słoń który nawija jak się tapla we flakach świń i co myślicie że tak ro i wieczorami gdzieś w piwnicy trochę dystansu xdxd
Ewa 22.04.2020 Szkoda słów na takie bagienne teksty.