"Zaproś obcokrajowca do wielkanocnego stołu" - Internet obiegł kontrowersyjny spot reklamowy

Internet obiegł spot nawołujący do budowania relacji między Polakami a obcokrajowcami. Widzimy w nim pokazane zbliżające się święta Wielkanocne, które kojarzą się przede wszystkim ze spędzaniem czasu z najbliższymi.

Co ciekawe, spot sugeruje, że aby jeszcze lepiej przeżyć te święta, należy zapoznać przebywających w kraju cudzoziemców z naszą kulturą, tak "aby poczuli się jak rodzinnym w domu". Zaleca zatem zaproszenie do stołu studiującego lub pracującego imigranta i podzielenie się z nim świątecznym jajkiem.

Celem spotu jest zachęcenie rodzin do przyłączenia się do akcji, poprzez wysłanie zgłoszenia na stronie www akcji. 

Zaprosilibyście obcokrajowca do wielkanocnego stołu? Czekamy na Wasze komentarze!

Zobaczcie spot:

SKOMENTUJ

1×1 =
Gosc 18.04.2019 Jeżeli. To tyczy się też Ukraińców to chętnie zaproszę na święta :) i to nie jedna Ukrainkę:p
no i?... 18.04.2019 Jestem przeciw sprowadzaniu do Polski obcokrajowcow "jak leci", ale pomysl nie wydaje mi sie czyms bardzo zlym. Jak juz ktos zna obcokrajowca i ma z nim pozytywne relacje, to dlaczego go nie zaprosic i nie pokazac mu naszych swiat? Byle bez obnoszenia sie z tym i zglaszania faktu gdziekolwiek (nasz chrzescijanski gest moze zostac zmanipulowany). Podsumowujac: krzewiciele multi-kulti przesadzaja, lecz wy mocnefakty tez przesadzacie z tymi probami nastawiania nas ciagle anty wszystkiemu jak leci. Wstydzcie sie.
Pwk 17.04.2019 N I E