Koniec z pobłażaniem? Ostra reakcja na zbrodnie popełniane przez imigrantów! "Należy skończyć z nadużywaniem prawa do azylu"

Niedawno światem wstrząsnęły doniesienia dotyczące zbrodni w Stuttgardzie. Morderca, według informacji do których dotarł niemiecki dziennik "Bild", miał przyznać się do swojego prawdziwego pochodzenia - podczas przesłuchania przez policję wyjawił, że nie jest Syryjczykiem (jak podał w 2015 roku, gdy przybył do Niemiec, prosząc o azyl), ale Palestyńczykiem z Jordanii.

28-letni Issa Mohammed w biały dzień, na oczach wielu osób - w tym córki ofiary, zamordował swojego byłego współlokatora mieczem samurajskim.

"Bild" domaga się skutecznego ustalania tożsamości imigrantów przybywających do Niemiec: "Należy skończyć z nadużywaniem prawa do azylu. Gotowość Niemiec, do niesienia pomocy nie oznacza, że nie mają one prawa do sprawdzania, z kim mają do czynienia. Wszyscy mieszkańcy RFN mają prawo wiedzieć, kto do nich przyjeżdża".

Jak się okazuje, w latach 2015-2018 w Niemczech złożono aż 1,53 mln wniosków o ochronę międzynarodową. Co ciekawe, według rządowych danych w 60% przypadków, tożsamość ubiegających się o taki azyl nie jest ustalona z całkowitą pewnością.

Dodatkowo, w "Bild am Sonntag" - magazynowym wydaniu "Bild'a" ukazującym się w niedzielę, ostro skrytykowano reakcje niemieckich polityków na zbrodnie popełnienie przez uchodźców: "Jedni generalizują, drudzy udają, że problemu nie ma".

"Zabójca wepchnął dziecko pod pociąg we Frankfurcie. Inny zamordował mieczem swoją ofiarę w Stuttgarcie. Dwie bestialskie zbrodnie w jednym tygodniu popełnione przez migrantów. Nagonka ze strony AfD jest nieznośna. Posłowie do Bundestagu, demokratycznie wybrani przedstawiciele partii czynią Merkel osobiście odpowiedzialną za śmierć i cierpienie. Przeklinają dzień jej narodzin. Totalne dno. Identycznie załgane i niebezpieczne jest jednak nieprzyjmowanie prawdy do wiadomości po lewej stronie” - dodaje gazeta.

(źródło)

 

SKOMENTUJ

1+6 =
Jopi 10.08.2019 Islam ta sekta niesie tylko śmierć że sobą.
Rob 10.08.2019 Tylko Konfederacja a nie PiS , bo już w Warszawie w burkach latają , tak wiarygodny jest PiS . Jędrek wyjdż na ulicę i się rozejrzyj
Jędrek k 09.08.2019 Tylko PiS inaczej będzie sajgon
inteligęt 08.08.2019 Lewactwo kłamie! Wiecie za czyją kasę?