Kilkanaście kobiet padło "ofiarą" transseksualisty. Nie chciały wydepilować jego genitaliów, za co wniósł przeciwko nim oskarżenie

Kilka dni temu informowaliśmy Was o kontrowersyjnym pomyśle Jessicy Yaniv - transseksualisty, który chciał zorganizować imprezę toples dla 12-latek. Tym razem jego ofiarą padła m.in. Maria Da Silva, która została zmuszona  do zamknięcia swojej niewielkiej firmy, po tym, jak odmówiła mu obsługi. Transseksualista próbował pod płaszczykiem tolerancji zmusić łącznie kilkanaście kobiet do dotykania jego genitaliów. Teraz wniósł przeciwko nim oskarżenie.

Maria Da Silva to pochodząca z Brazylii imigrantka, która w swoim mieszkaniu w Kanadzie urządziła gabinet depilacji woskiem. Kobieta zbierała same dobre opinie - jej klientki były zadowolone ze świadczonych przez Marię usług. Maria obsługiwała tam tylko i wyłącznie kobiety. 

Niestety jej marzenia o niezależności i własnym biznesie spełzły na niczym, a to wszystko za sprawą aktu oskarżenia, które do kanadyjskiego sądu wniósł Jessica Yaniv. Oskarżył on Da Silve oraz kilka innych właścicielek podobnych salonów o dyskryminację ze względu na płeć.

Yaniv zjawił się w salonie Brazylijki w stroju kobiety i poprosił o wydepilowanie miejsc intymnych. Kiedy oczom właścicielki salonu ukazały się męskie genitalia, kobieta odmówiła wykonania zabiegu i wyprosiła transseksualistę z mieszkania. Da Silva szczerze przyznała, że nie miała doświadczenia w tego typu zabiegach u mężczyzn i nie przeszła odpowiedniego szkolenia.

Yaniv po całej akcji odwiedził jeszcze 15 podobnych salonów, żądając od pracujących tam kobiet wykonania zabiegów na jego genitaliach. Większość z nich nie wyraziło na to zgody, w związku z czym transseksualista postanowił donieść na nie organom ścigania.

Teraz 16 kobiet oczekuje na decyzję Trybunału praw Człowieka w Kolumbii Brytyjskiej. Praktycznie każda z nich musiała zamknąć swój interes. Przedstawiciel LGBT w związku z procesem domaga się 4500 funtów zadośćuczynienia od każdej z pracownic oraz 15 tysięcy od każdego z salonów dlatego, że odmówiły depilacji jego miejsc intymnych.

(źródło)

Źródło

SKOMENTUJ

4×1 =
pablo 18.08.2019 Sposob na zarabianie dla leniwych.
Wyrwany 01.08.2019 Niech sie frajer nauczy wyrywać, lepsze niż depilacja!!!