Szok! Transseksualista chce zorganizować imprezę topless dla 12-latek! Rodzicom zabronił wstępu

Transseksualista Jessica Yaniv najpierw wytoczył piętnastu kosmetyczkom procesy o "łamanie praw człowieka", a teraz zachęca (w materiałach promocyjnych) 12-letnie dziewczęta do pływania topless.

Z jakiego powodu Jessica Yaniv oskarżył kosmetyczki o to, że łamią prawa człowieka? Poszło o to, że kobiety nie chciały wydepilować woskiem jego miejsc intymnych. Przed kanadyjskim sądem, transseksualista oskarżył nawet jedną z kobiet o bycie neonazistką. "Nie mam problemu z LGBT. Po prostu nie czuje się komfortowo woskując męskie genitalia i nie mam w tym żadnego doświadczenia" - broniła się jedna z oskarżonych. 

To nie koniec kontrowersji, ponieważ Jessica miał zorganizować imprezę, na którą zaprosił nastoletnie dziewczynki bez opieki rodziców. Miał też je zachęcać do pływania topless. Na padające zewsząd wątpliwości odpowiedział: "Jaki jest problem z 12-letnimi dziewczynkami topless? Niech będą sobą!".

Sytuacja wzbudziła zaniepokojenie jeszcze z jednego powodu - Yaniv jakiś czas temu opublikował serię niepokojących komentarzy na temat dziewczyn przebierających się w szatni, do której wszedł. "Spodziewałem się czegoś więcej. Widziałem tylko jedną dziewczynę w majtkach", "Naprawdę oczekiwałem, że zobaczę dziewczyny z piersiami na wierzchu" - napisał. Pojawiają się zatem głosy, iż transeksualista wykazuje niezdrowe zainteresowanie młodymi dziewczynami, czego potwierdzeniem jest chęć zorganizowania topless party na 12-latek.

Urodzony jako mężczyzna Jessica Yaniv uważa siebie nie tylko za kobietę, ale i za... "dumną lesbijkę".

(źródło

SKOMENTUJ

9+2 =
SF 26.07.2019 Akurat ruch gotopless i freethenipple ma pełną rację bytu. Ale takich dewiantów to tylko leczyć.