Impreza do białego rana, koncerty światowych gwiazd i pisk dziewcząt. Tak się bawi... Arabia Saudyjska!

18 lipca w Arabii Saudyjskiej odbyła się pierwsza edycja festiwalu Jeddah World Fest. Na scenie wystąpiły największe gwiazdy światowej muzyki, a pod sceną panowała iście imprezowa atmosfera. 

Na opublikowanych w Internecie filmikach widzimy m.in. kobiety bez chust swobodnie bawiące się w rytm muzyki 50 Centa, Steve'a Aoki, Janet Jackson, czy Liama Payne'a (ex członek One Direction). 

Koncert w Arabii Saudyjskiej miała dać też Nicky Minaj, ale po tym jak wylała się na nią fala krytyki, postanowiła zrezygnować z udziału w tym wydarzeniu. "Po głębokiej refleksji zdecydowałam się odwołać mój koncert na Jeddah World Fest. Chciałabym zagrać dla moich fanów w Arabii Saudyjskiej, jednak po zaczerpnięciu dokładniejszej wiedzy o stanie rzeczy w kraju, wierzę że ważniejszą kwestią pozostaje moje wsparcie dla praw kobiet, społeczności LGBTQ i wolności słowa" - napisała.

Czy Wy również jesteście zaskoczeni, że w tak konserwatywnym muzułmańskim kraju znalazło się miejsce na festiwal rodem ze "zgniłego Zachodu"? Zobaczcie nagranie.

(źródło)

SKOMENTUJ

1+9 =
Hnx 30.07.2019 Ot muslimowa hopokryzja