Wstrząsający mord, który mrozi krew w żyłach. 15-letni Libańczyk zabił ojca czwórki dzieci

W Niemczech doszło do kolejnej tragedii. Tym razem ofiarą zwyrodniałego nastoletniego imigranta padł 47-latek. Mężczyzna zginął, ponieważ postanowił obronić przed napastnikiem jedno ze swoich czterech dzieci.

Mężczyzna oraz jego syn spotkali napastnika na przystanku autobusowym w Siegen, który stał się miejscem akcji tego strasznego mordu.

Chłopcy znali się ze szkoły. Fadi A. wielokrotnie groził dziecku ofiary. Podobno kilka dni wcześniej mieli oni wdać się w bójkę w trakcie trwania lekcji, czemu jednak zaprzecza syn ofiary i jego znajomi z klasy. Lokalne media podają, że przedmiotem sporu mięczy nastolatkami były... słuchawki. 

W związku z problemami syna w szkole, zatroskany ojciec, kiedy tylko spotkał prześladowcę, postanowił z nim porozmawiać. Po krótkiej wymianie zdań pomiędzy 15-letnim Libańczykiem, a 47-letnim Niemcem, imigrant wyciągnął nóż i kilkukrotnie ugodził nim mężczyznę. Michael, wskutek zadanych mu ran, zmarł.

Chłopiec po zamordowaniu ojca kolegi ze szkoły, natychmiast zbiegł z miejsca zdarzenia. Media sądzą, iż w trakcie mordu nastolatek znajdował się pod wpływem narkotyków. Obecnie chłopiak znajduje się w rękach policji, ponieważ ojciec Libańczyka nakłonił go do oddania się w ręce stróżów prawa.

(źródło1), (źródło 2).

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

5×3 =

Opinie użytkowników

leo 30.06.2019 takiego delikwenta powinno sie powiedic publicznie na Rynku -Strach przywraca nieco rozumu !!
123 25.06.2019 Tak dziala GUN AND KNIFE CONTROL. Obywatel przestrzega prawa i noe nosi noza ani klamki. Bandzior ma [email protected]#$&e. Ma w d. prawo i nosi kose i spluwe. Szanujacy prawo obywatel ginie. Za jego smierc odpowiedzialnosc ponosi panstwo. Prawodawca stanowiacy prawo ANTYOBYWATELSKIE
Janusz 25.06.2019 Jeszcze chcecie imigrantów?