Imigrant do Duńczyków: "Jesteście zwierzętami, będziecie eksterminowani. Nie zintegrujemy się"

Niedawno pisaliśmy o rzekomej niechęci Duńczyków do imigrantów. Teraz przedstawiamy dowód na to, że złe nastawienie Skandynawów do roszczeniowych przybyszy nie jest podszyte nietolerancją, a zachowaniem reprezentantów kultury muzułmańskiej.

„Mamy więcej dzieci. Ty masz jedno lub dwójkę… Za dziesięć lub piętnaście lat w tym kraju będzie więcej muzułmanów, niż Duńczyków. [… ] Duńczycy mają pięć milionów, jesteś prawie wymarłym człowiekiem. […] Pi*przysz się ze zwierzętami, dlatego nie masz dzieci. […] Wy, Duńczycy, będziecie eksterminowani. Jesteście jak zwierzęta. Nigdy nie będę Duńczykiem, chcę mieć mentalność i tradycję.  Wsadzę sobie w d*pę duński paszport i Duńską Partię Ludową, spalę duński paszport. […] Nie zintegrujemy się, będziemy dalej pi*przyć twoje społeczeństwo… Ssij k*tasa!”- oto obszerny cytat z „elokwentnej” wypowiedzi jednego z arabskich imigrantów.

Dowiedz się więcej: Skandynawowie szczuci na własnej ziemi! Kontrowersyjny spot wywołał burzę

Wulgarny komunikat przedstawiony powyżej był skierowany do członków ugrupowania Rasmusa Paludana - antyislamskiego duńskiego polityka. Słowa te padły podczas jednej z demonstracji zorganizowanych przez rodowitych Duńczyków w szkole w Mieście Arhus.

 

Całość nagrania prezentującego wypowiedź niewiele mająca wspólnego z kulturą, czy wdzięcznością za gościnę okazaną przez Duńczyków dostępna jest w sieci.

Na kanwie ostatnich doniesień z Danii wydaje się, że coraz częściej dochodzi tam do utarczek pomiędzy rdzennymi obywatelami kraju, a muzułmanami. Niepokoje społeczne rosną, a Skandynawowie wydają się być coraz bardziej bezradni wobec najeźdźców w pontonach.

Dowiedz się więcej: Chrześcijański kościół zdewastowany przez muzułmanów - "Zdobywamy Danię...."

Źródło

SKOMENTUJ

5×4 =