Imigranci brutalnie pobili kobietę. Nietypowy powód ataku...

Szwecja: imigranci brutalnie zaatakowali kobietę, gdyż... chcieli ukraść jej szczenięta. Hodowczyni psów z południowej Szwecji została pobita w zeszłym tygodniu.

51-letnia Eivor Nilsson chciała wyprowadzić swoje sześć szczeniąt Golden Retriever na spacer, podczas gdy trzech zamaskowanych mężczyzn zaatakowało ją. Mężczyźni spryskali kobietę po twarzy czerwoną farbą, a następnie uderzyli ją w głowę twardym przedmiotem. 

"Umrę. Czy moje życie skończy się w taki sposób w wieku 50 lat?" - powiedziała przed mdleniem.

Kiedy Szwedka odzyskała przytomność, jeden z mężczyzn próbował złamać jej kark. Na szczęście zmienił zdanie i wraz z "kolegami" owinęli jej taśmą usta, oczy, dłonie i stopy.

"Byli obcokrajowcami. Nie ma co do tego wątpliwości" - powiedziała kobieta, dodając, że mężczyźni rozmawiali ze sobą łamanym szwedzkim. 


Zakrwawiona kobieta zdołała dotrzeć do swojej matki, która zadzwoniła po policję i karetkę pogotowia. Obecnie kobieta cierpi na obrzęk głowy, uszkodzenie rogówki, siniaki na ciele oraz ma złamaną nogę.

Mówi, że nie ma wątpliwości, że atak został zaplanowany, ponieważ ostatnio udostępniła w internecie reklamę swych szczeniąt. Po ataku na kobietę pojawiły się ogłoszenia o sprzedaży szczeniąt Golden Retriever. Mają bardzo niską cenę sprzedaży i są napisanie bardzo słabym językiem szwedzkim... Mężczyźni mogą się czuć bezkarni? 

(źródło)

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

8-1 =

Opinie użytkowników

B52 28.01.2019 psychopatolandia
Maks 25.01.2019 Nic im nie zrobią, prędzej pewnie kobiete oskarżą że się broniła i zadrapała jednego z nich i że nie dała się zgwałcić
ggg 23.01.2019 Mogą być bezkarni...nic nowego,oni zawsze są bezkarni,bo ich prawo nie obowiązuje