Kontrowersyjny "Imam pokoju" odwiedził Warszawę i pochwalił Polaków: "Nie są rasistami. Są mądrzy''

Mohamad Tawhidi to pochodzący z Iranu imam, który obecnie mieszka w Australii. Jest muzułmańskim duchownym, który nie boi się wzbudzać kontrowersji - sam przedstawia się jako "imam pokoju".

Co ciekawe, Irańczyk uważa, że islam powinien być zreformowany. Przez swoje poglądy, uważane za antymuzułmańskie, często bywa oskarżany przez radykalnych islamistów. 

"Imam pokoju" niedawno odwiedził Warszawę, co chętnie relacjonował w mediach społecznościowych. Na jednym z portali społecznościowych umieścił zdjęcie z centrum stolicy, które zyskało ogromną popularność. 

"Zdjęcie zrobione w tym roku w Warszawie. Polska bez dżihadu, nonsensu, bezpieczna i na solidnych podstawach. Nie potrzebowałem ochroniarzy. Szedłem swobodnie. Zadrzyj z ich bezpieczeństwem narodowym, a będziesz potrzebować karetki, a nie policji" - takim opisem Tawhidi podkreślił, że w stolicy Polski czuł się bezpiecznie.

Co sądzicie o "imamie pokoju"? 

Źródło

SKOMENTUJ

5×1 =
Karl 10.12.2019 Mam w głębokiej jaskini jego pochwały. Byle kto przyjdzie, nabredzi a u ludowi polińskiemu staje
Anna 10.12.2019 zadrzyj ze mną a będzie tak samo...
Irek 10.12.2019 Przyjechał tylko zbadać sytuacje!
Luk 09.12.2019 Jeden na odwiedziny niech sobie przyjechał... mógł jeszcze tylko podkreślić ze jak grupą moslem przyjadą to po pysku można dostać
Krzyś 09.12.2019 A naiwni polacy, a raczej polki ktorych nie mało wierza w p...nie ...