I nie opuścisz mnie aż do śmierci. Imigrant zamordował młodą Finkę, krew wylewała się spod drzwi...

W Finlandii trwa właśnie dochodzenie badające szczegóły zbrodni, która miała miejsce w miejscowości Hämeenlinna. Do zdarzenia miało  dojść w poniedziałek. Ofiarą padła młoda kobieta, która w mediach społecznościowych uchodziła za pro-imigrancką aktywistkę. Winą za zabicie Finki obarcza się jej chłopaka arabskiego pochodzenia. Mężczyzna po dokonaniu zbrodni miał popełnić samobójstwo.

Krew wylewała się spod drzwi...

Według lokalnych raportów Sanni Ovaska została znaleziona martwa we własnym mieszkaniu po tym, jak sąsiedzi zaalarmowali policję, iż spod jej drzwi na klatkę schodową wypływa krew. Zdjęcia z miejsca zbrodni zostały opublikowane w sieci i mimo iż nie widać na nich ciała, aż mrożą krew w żyłach.

"Biali mężczyźni to g*wno"...

Przed śmiercią dziewczyna dzieliła się z internautami pro-imigranckimi treściami w mediach społecznościowych. Na jej profilu zamieszczane były posty o wydźwięku godzącym w białych mężczyzn. „White man is shit” brzmiał jeden ze wpisów obywatelki Finlandii. Z tego, co donoszą media wiadomo, że ofiara byłą przedstawicielką „nowoczesnych” i zgodnych z poprawnością polityczną poglądów. Broniła także środowisk LGBT.

Dlaczego musiała zginąć...

O zamordowanie kobiety podejrzewany jest jej nieżyjący już partner Hasan Alqina. Mężczyzna pochodził z Palestyny i ubiegał się o azyl w Finlandii. Kilka miesięcy wcześniej starał się o zalegalizowanie swojego pobytu w Europie, jednak jego wnioski były odrzucane. Za motyw zbrodni oraz samobójstwa podaje się fakt, iż młoda Ovaska chciała zakończyć związek z Arabem, ale ten nie mógł się z tym pogodzić, więc pozbawił ją życia.

Śledztwo w toku...

Śledztwo w tej sprawie jest na bardzo wczesnym etapie, dlatego nie można powiedzieć zbyt wiele na temat szczegółów tragedii. Pojawiają się głosy jakoby Palestyńczyk miał pozbawić partnerkę głowy, ale doniesienia te nie zostały potwierdzone przez policję. Na razie czekamy na dalsze informacje.

Ovaska nie była jedyną...

To nie pierwszy przypadek w Finlandii, kiedy ofiarą imigranckiej miłości i zazdrości pada kobieta. W 2017 roku Afgańczyk najpierw zgwałcił, a potem spalił żywcem swoją była partnerkę, niedługo potem Irakijczyk ściął głowę swojej dziewczynie. Wszystkie te kobiety zostały zamordowane dlatego, że chciały zakończyć relacje z wychowanymi w antykobiecej kulturze Islamu.

(źródło)

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

6+7 =

Opinie użytkowników

Gabrysia 31.01.2020 Ptaszek idiota głupszy niż się zdaje...cytat idealnie pasuje do sytuacji tu opisanej
jarodrak 31.01.2020 tak to nie myslac glowa mozna zginac
SzeF 31.01.2020 któraś jeszcze chce włożyć burkę? ... co za czasy...
Kornik 30.01.2020 No nie każdy może być inteligentny
Hańcza 30.01.2020 Ja bym ich wszystkich wsadziła na pontony i odesłała tam skąd przyszli, zrobiłabym jeszcze małą dziurkę w każdym z dmuchanych statków... Mają swoje kraje niech tam wracają.
Edek 30.01.2020 Pozdro 600
antoni 30.01.2020 Piękna smierć, z rak wspaniałego araba, a nie jakieś zwykłe potrącenie przez samochód czy rak