Holenderskie zoo promuje... homoseksualizm wśród zwierząt!

Holenderskie, królewskie ZOO Artis promuje "różnorodność seksualną w świecie zwierząt".

Do atrakcji dla najmłodszych należą m.in. wycieczki z przewodnikiem, podczas których można zobaczyć "biseksualne pingwiny, ryby zmieniające płeć i samce ptaków, które razem wychowują pisklęta". Taka wycieczka jest bezpłatna.

Portal De Telegraaf napisał, że "homoseksualne zachowanie godowe i hodowlane zaobserwowano u ponad 1500 gatunków ptaków i ssaków, w tym słoni, goryli, pingwinów, lwów i sępów. Nie chodzi tylko o seks; wspólne wychowywanie młodych przez pary jednopłciowe jest równie powszechne, zwłaszcza wśród gatunków ptaków. [...] . Jednokomórkowa Tetrahymena ma siedem różnych płci. Każda płeć może się rozmnażać z dowolnym z sześciu innych rodzajów, ale nie z własnym rodzajem. Istnieją również gatunki, które mogą zmieniać płeć, takie jak czarna, trójpasmowa ryba amphirion".

Według Dominiki Kurpińskiej, prowadzącej stronę adoptkhol.blogspot.com, ZOO w Amsterdamie "poczuło się w obowiązku zrobić specjalną akcję prezentowania zwierząt biseksualnych i zmieniających płeć, a największe media świętują w tym sukces".

ZOO Artis zaangażowało się w Pride Festival, który odbywa się w kraju na przełomie lipca i sierpnia.

(źródło), (źródło 2)

SKOMENTUJ

2+3 =
Antyanonim 27.07.2019 Szkoda, że głupota nie boli!!!