Feministki zaatakowały kobiety protestujące przeciwko imigrantom gwałcicielom! [VIDEO]

W sobotę w Paryżu odbył się marsz przeciw przemocy wobec kobiet. W proteście wzięło udział kilkadziesiąt tysięcy kobiet. 

W trakcie marszu zorganizowanego przez feministyczny ruch "Nous Toutes" doszło jednak do konfliktu. Wśród protestujących znalazły się przedstawicielki kolektywu Némésis, który znany jest z antyimigracyjnych poglądów. Kobiety udały się na demonstrację z banerami, informującymi o aktach przemocy dokonanych przez imigrantów.

Potępienie zbrodniarzy-imigrantów spotkało się z ostrą reakcją innych uczestników wydarzenia. Feministki z Némésis zostały siłą wyproszone z protestu przy akompaniamencie wyzwisk, skierowanych w ich stronę. 

"Ten marsz jest również organizowany przez kolektyw Nous Toutes, który sprzeciwiał się wydaleniu zagranicznych gwałcicieli i agresorów seksualnych [...]. Ruchy takie jak ten są bardziej związane z promocją lewicowych poglądów, niż z faktyczną ochroną kobiet i ich praw" - podkreślono w rozmowie z Paris Vox.

Członkinie ruchu Némésis potępiły również feministyczne media, które "nie informowały ani o napadach w Kolonii w 2015 roku, ani o masowych gwałtach popełnianych przez dziesięciolecia przez Pakistańczyków w całej Anglii". 

(źródło)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

SKOMENTUJ

8+4 =