Europo strzeż się: imię Anglii to "szatan", a muzułmanie to "bomby zegarowe, czekające na wezwanie do walki"

MEMRI jest założoną prawie 21 lat temu organizacją, której zadaniem jest "wypełnianie językowej luki między Bliskim Wschodem a Zachodem". Mimo wielu kontrowersji od lat ich strony internetowe dają wgląd w to, co dzieje się w arabskich mediach, dostarczając tłumaczenia wypowiedzi muzułmańskich uczonych, polityków, a także samych ekstremistów. Honorowy muzułmański uczony Noorollah Tabarsi, w swoim ostatnim wystąpieniu opublikowanym na stronie telewizji internetowej należącej do organizacji, nawoływał do nienawiści przeciwko Wielkiej Brytanii i jej mieszkańcom.

W trakcie swojego przemówienia stwierdził, że w niebie państwo angielskie nosi imię „Szatana”. W czasie wystąpienia dostało się również Amerykanom, których uznał za potomków mieszkańców UK.

Tabarsi nawołuje do modlitwy o szybką klęskę oraz zagładę Ameryki, Izraela, Anglii, Francji oraz Niemiec. "Śmierć im wszystkim!!!" - to hasło, które rozbrzmiewało z mównicy najczęściej.

Ajatollah to jeden z najwyższych i najbardziej cenionych tytułów naukowych w muzułmańskim świecie. Skoro więc arabska elita intelektualna nawołuje do nienawiści i udziału w świętej wojnie, nic więc dziwnego, że nastroje te utrzymują się trwale w społeczności muzułmańskiej, jednakowo na Bliskim Wschodzie, jak i na terenie państw europejskich.

Optymizmem nie napawa również wypowiedź jednego z islamskich duchownych, Nidhala Siama, który przemawiając do zebranego przed meczetem Al.- Aksa tłumu nazywa muzułmanów "bombami zegarowymi, które czekają tylko na wezwanie do dżihadu".

Oba mrożące krew w żyłach wystąpienia miały miejsce w zeszłym tygodniu. 

Stopień indoktrynacji społeczeństwa jest ogromny i jeśli do naszych granic docierają ludzie z takim właśnie nastawieniem jak na wspomnianych materiałach, to z pewnością mamy się czego obawiać. 

(Źródło)

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

5-4 =

Opinie użytkowników

ggg 28.05.2019 To jest realne ... bomba z opóźnionym zapłonem szkoda,że UE ma przepaskę na oczach i gotuje całej Europie taki los