Eksperci w irańskiej telewizji szerzą fake newsy o epidemii COVID-19. "To broń etniczna stworzona przez Amerykanów"

Eksperci goszczący w jednej z irańskich stacji telewizyjnych stwierdzili, że COVID-19 to amerykańska broń biologiczna, która atakuje osoby o irańskich i chińskich genach. Na temat pochodzenia choroby teorie spiskowe mnożą się w tempie równie zawrotnym, co ilość ofiar pandemii, jednak ta o „broni etnicznej” w świetle doniesień o kolejnych zachorowaniach niemal z całej Europy i USA wydaje się historią wyjątkowo naciągną.

Dyskusja miała miejsce 10.03.2020 roku i została przetłumaczona przez pracowników organizacji MEMRI, którzy starają się wypełnić lukę językową pomiędzy krajami arabskimi a resztą świata.

W rozmowie wyemitowanej na łamach ogólnokrajowej telewizji "Ofogh" uczestniczył prowadzący Nader Talebzadeh oraz irański dokumentalista Hamed Ezzatizadeh, a także Dr Ali Karami - lekarz z długim stażem i wykładowca na uniwersytecie medycznym. Rozważania mężczyzn poprzedzała krótka animacja sugerująca, że wirus powstał w amerykańskich laboratoriach i miał być bronią biologiczną użytą w ramach konfliktu gospodarczego Ameryki z Chinami.

Obecny w trakcie nagrań lekarz stwierdził, iż Amerykanie i Syjoniści najpierw dokładnie przebadali irański genom, a potem informacje zawarte w DNA tej konkretnej grupy etnicznej wykorzystali do stworzenia „broni etnicznej”, jaką ma być pustoszący Azję i Europę koronawirus.  Według ekspertów zgromadzonych w studiu wyjaśnia to, dlaczego Iran, Chiny i Korea Południowa zaliczane są obecnie do krajów najbardziej dotkniętych śmiercionośną zarazą. Karami stwierdził, iż Włosi są podatni na zachorowanie, ponieważ ich DNA jest bardzo zbliżone do genetycznej budowy obywateli Iranu.

-„Mówimy o czymś, co sugeruję, że istnieje: broń etniczna. Są to bronie biologiczne, które powodują wyższe wskaźniki śmiertelności wśród niektórych ras. Z punktu widzenia molekularno-biologicznego wcale nie jest to dziwne”.

(źródło)

SKOMENTUJ

7-2 =
Polak 24.03.2020 Mówił o tym Max Kolonko kilka lat temu