Drastyczne nagrania. Czarnoskóra kobieta znęca się nad noworodkiem i chwali się tym na Facebooku

Tybresha Sexton to przykład kolejnej nieodpowiedzialnej matki, za nic mającej dobro własnego, niedawno narodzonego dziecka. Czarnoskóra kobieta bez skrępowania i poczucia wstydu opublikowała w mediach społecznościowych nagranie, na którym maltretuje niespełna miesięczną córeczkę.

O tym, że noworodek znajduje się w niebezpieczeństwie, powiadomili użytkownicy portalu Facebook, którzy podczas 30-minutowej relacji zamieszczonej przez kobietę obserwowali jak Afroamerykanka jedną ręką, podrzuca maleńką dziewczynkę, potem udaje, że maleństwo pełni funkcję hantla do ćwiczeń, a następnie odpala papierosa zaraz przy główce córki.

Kiedy funkcjonariusze dotarli do domu okrutnej matki w Chattanooga w Tennessee, drzwi otworzyła im pijana autorka mrożących krew w żyłach nagrań. Policjanci twierdzą, że w mieszkaniu widać było ślady długiej libacji, a Sexton bełkotała bez ładu i składu. Z raportu z interwencji wynika, że czarnoskóra kobieta po tym, jak policjanci odebrali jej noworodka, powiedziała:

„I tak nie chcę tego pi****lonego dziecka i już nie raz im to mówiłam”

Mimo tego kobieta podczas aresztowania stawiała czynny opór.

Sprawa sądowa ma rozpocząć się czwartego października. Nieprzykładna matka odpowie przed sądem za niedopełnienie rodzicielskiego obowiązku, pozostawienie dziecka bez opieki trzeźwej osoby, znęcanie się nad noworodkiem i narażenie go na utratę zdrowia lub życia.

Na szczęście w tym przypadku dziecko udało się uratować od tragedii. Dziewczynka przebywa obecnie pod opieką babci, czyli matki oskarżonej, która potępia czyn córki i chce stworzyć dziewczynce bezpieczny dom.

Kilka lat temu świat obiegła podobna historia. Inna mieszkanka USA usiłowała pozbyć się ciąży, uderzając we własny brzuch młotkiem. Swoje zmagania również uwieczniła za pomocą kamery (uwaga! Drastyczne nagranie - tylko dla osób o mocnych nerwach) i umieściła na portalu społecznościowym.

(źródło 1, 2)

SKOMENTUJ

9-4 =