Cała Polska szuka 5-letniego Dawida! Jego ojciec nie żyje, prawdopodobnie popełnił samobójstwo

PILNE: Policja poszukuje 5-letniego chłopca, Dawida Żukowskiego, który w dniu wczorajszym miał zostać odwieziony przez ojca z Grodziska Mazowieckiego do Warszawy. Mężczyzna z dzieckiem wyruszyli około godziny 17, cztery godziny później policja otrzymała zgłoszenie o odnalezieniu ciała ojca chłopczyka. Do tej pory nieznane jest miejsce pobytu 5-latka.

Chłopczyk był ubrany w szaroniebieską bluzę dresową, niebieskie jeansy oraz niebieskie trampki z obrazkami Zygzaka McQueena.

Policja apeluje o kontakt wszystkie osoby, które widziały w dniu wczorajszym szary samochód Skoda Fabia o numerze rejestracyjnym WGM 01K9. Ojciec z poszukiwanym synem prawdopodobnie poruszali się od Grodziska Mazowieckiego w kierunku warszawskiego Okęcia.

"Podajemy informację o samochodzie, ponieważ może to pomóc w odnalezieniu chłopca. Nie wiemy, w którym momencie dziecko mogło go opuścić. Jeżeli ktoś widział ten pojazd, prosimy o kontakt" - powiedziała asp. sztab. Katarzyna Zych z Komendy Rejonowej Policji w Grodzisku Mazowieckim w rozmowie z Onetem. 

Policja opublikowała wizerunek dziecka:

Z nieoficjalnych wiadomości wynika, iż mężczyzna targnął się na życie. Zginął pod kołami rozpędzonego pociągu - maszynista nie zdążył wyhamować.

Oprócz funkcjonariuszów, w akcji poszukiwawczej biorą udział psy tropiące, operatorzy dronów i policyjny śmigłowiec.

Rodzice mieli prawa do opieki na dzieckiem, jednak od jakiegoś czasu nie mieszkali razem.

Kontakt do Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim: 22 755 60 10 (-11,-12,-13).

Można również skontaktować się z najbliższą jednostką policji lub zadzwonić pod nr alarmowy 112.

(źródło)

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

5×2 =

Opinie użytkowników

123 11.07.2019 Chlopca porwano. Ojciec w poscigu za porywaczem / porywaczami nie zauwazyl nadjezdzajacego pociagu i zginal pod kolami. Scenariusz porwania policja POWINNA UWZGLEDNIC OD PIERWSZEJ CHWILI.