Brutalne morderstwo Polaka w Meksyku - odcięto mu głowę. Nowe, wstrząsające informacje

Meksyk. W miejscowości Zapopan odnaleziono głowę poszukiwanego od tygodnia Polaka. Mężczyzna miał zostać zamordowany w trakcie drogi z pracy. 

38-letni Mariusz L. mógł paść ofiarą jednego z gangów. Jak podały lokalne media, przy jego szczątkach znaleziono liczne groźby.

Mężczyzna był poszukiwany od 4 lutego. O jego zaginięciu poinformowała zaniepokojona rodzina. Nie wiadomo jednak, kiedy dokładnie doszło do makabrycznego morderstwa. Lokalny dziennik "Tribuna" podał, że na głowie Polaka znajdował się ślad po kuli. 

Głowa Polaka została odnaleziona w niedzielę w pobliżu sklepu, w którym pracował. Ofiara była cenionym pracownikiem, co podkreślono w specjalnie wydanym oświadczeniu. "Jesteśmy wstrząśnięci śmiercią Mariusza. Był bardzo kochany przez wszystkich w firmie" - napisano na profilu sklepu na Facebooku. 

Głos zabrało już polskie MSZ. "Sprawa jest znana konsulowi RP w Meksyku, który podejmuje stosowne czynności i jest w kontakcie z kompetentnymi władzami miejscowymi prowadzącymi dochodzenie. Z uwagi na charakter zdarzenia, toczące się postępowanie i postanowienia RODO Ministerstwo Spraw Zagranicznych nie udziela bliższych informacji i wyjaśnień" - przekazano w komunikacie. 

(źródło)

 

 

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

2+3 =