Bolsonaro w mocnych słowach o tzw. uchodźcach. "Imigranci przyjeżdżają do Europy, by zmieniać ją w kraj, z którego wyjechali"

Eduardo Bolsonaro, syn prezydenta Brazylii, udzielił wywiadu dla TVP Info, w którym powiedział co naprawdę myśli o fali imigrantów zalewających Europę. 

"Imigranci przyjeżdżają, by zmieniać Europę w ten kraj, z którego wyjechali. Europejczyk wielokrotnie z dobrego serca gości tych imigrantów, a potem zmienia się w ich ofiarę" - zauważył. Brazylijczyk opowiedział także o swojej podróży na Węgry, gdzie na własne oczy zobaczył, jak Orban "radzi sobie z kwestią imigracji". 

35-latek nie ukrywa, że wśród imigrantów przybywających do Europy są oczywiście osoby, które chcą pracować i wieść dobre życie. Nie zapomina jednak o tych, którzy nie chcą się asymilować, a do tego narzucają swoje zwyczaje. "Istnieje mniejszość, w której są terroryści; w której są tacy, którzy chcieliby przekształcić kulturę Polski" - powiedział.

Bolsarno zauważył również, że coraz częściej w imię tzw. politycznej poprawności, krytykuje się nie imigrantów, a Polaków, którzy chcą bronić swojej kultury. "Część prasy twierdzi, że to Polacy są źli, a nie imigranci, którzy przyjeżdżają, chcą poligamii, obrzezania kobiet, gwałtów czy zamykania ulic, by się modlić" - tłumaczył.

"Jeśli ktoś wchodzi do mojego domu, nie powinien kłaść nóg na kanapie czy wyłączać telewizora. Ma szanować mój dom, jeśli nie – tam są drzwi" - podsumował. 

(źródło)

SKOMENTUJ

3+2 =